fbpx

Access Bars Nedir?

Access Bars Ne demek?

Access Bars Access Enerji Dönüşümü (Access Energy Transformation) sistemi içerisindeki başlangıç çalışmasıdır. Bu çalışmalar Amerika`da Gary Douglas ve Dr. Dain Heer tarafından geliştirilmiştir.

Access Bars; Access Consciousness’ın ilk başta Access Bars eğitimi için sunduğu tek araçtı ve Access yönteminin tüm araçlarının temeli olmaya devam etti.

Access Bars Yöntemi Nedir? diye merak edenler için temelde kafanızın içinden ve etrafından geçen 32 nokta barına elle uygulanan nazik bir yöntemdir diyebilirim. Bu akses enerji barları belirli 32 noktaya bağladır ve yaşamın farklı alanları ve yönleriyle bağlantılıdırlar.

Anlam yüklediğimiz her şeyi beynimizde bulunan tüm her şeyi 32 noktaya depolarız. Beyin adeta geçmiş yaşamlardan ve bu yaşamdan gelen, milyonlarca yıllık düşünce, önemseme ve tutumları bu 32 noktaya atar.

Access Bars seansında bu noktalara parmak uçları ile yumuşakça 32 noktaya dokunularak, bu noktalar aktive edilir ve burada birikmiş elektrik yükü ile beraber o konu hakkında geçmişten getirdiğimiz tüm kısıtlamalar ve blokajlar elektro manyetik olarak serbest bırakılıp akses enerji ile bilinç altı temizliği yapılır. Access yöntemi, tıpkı bilgisayarımızdaki gereksiz dosyaları sildiğimiz gibi bilinç altımızı temizler.

ACCESS BARS NASIL ÇALIŞIYOR?

Hayatınızda yarattığınız herhangi bir sınırlama; düşüncelerinize, fikirlerinize, tutumlarınıza, kararlarınıza ve inançlarınıza bağlıdır.

Başımızın üzerinde iyileşme, zaman, umut, farkındalık, yaratıcılık, güç, yaşlanma, cinsellik, para ve benzeri şeylerle ilgili düşüncelerimizin, fikirlerimizin, duygularımızın, inançlarımızın ve kararlarımızın depolandığı 32 noktadan oluşan enerjetik, elektrik şarj deposu bulunur.

Hafifçe Bars noktalarına dokunun ve sizi her zaman mümkün olduğunu bildiğiniz hayata sahip olmaktan alıkoyan kilitlenmiş şeyleri Access yöntemi ile temizlemeye başlarsınız.

Akses enerji ile Burada birikmiş elektrik yükü ile beraber o konu hakkında geçmişten getirdiğimiz tüm kısıtlamalar ve blokajlar elektro manyetik olarak serbest bırakılıp silinir. Tıpkı bilgisayarımızdaki gereksiz dosyaları sildiğimiz gibi.

Yaklaşık bir, bir buçuk saat süren “ Access Bars” seans sırasında akses enerji ile beyin dalgaları yavaşlar çocukluktan gelen davranış biçimleri, inanç sistemleri ve bakış açıları temizlenir. Access bars faydalarını sıralarsak eğer hayatınızda daha çok “var olabilmeye, anda kalabilmeye” başlarsınız. Yani geçmişinizi geleceğinize yansıtmadan tam anlamıyla geleceğinizdeki olasılıkları, kısaca hayatınızı değiştirebilirsiniz.

ACCESS THE BARS EĞİTİM SEANS NASILDIR?

Sizi tamamen rahatlatan, besleyen; bedeniniz ya da varlığınızla ilgili herhangi bir yargı olmadan nezaketi ve iyileşmeyi alıp kabul etmekle gerçekleşir.

Herkes farklı olduğundan, tek bir şekilde tanımlanan Access Bars seansı yoktur. Her seans her zaman farklı olacaktır.

Doğru veya yanlış bir yolu yoktur ve Access Bars’ın sizin için nasıl olacağını bilmenin en iyi yolu denemenizdir.

Eğer sizde artık yaşantınızda farklı bir yerden işlemek istiyorsanız Access Türkiye Consciousness ile Access Bars eğitiminde size sunacağımız araç ve tekniklerle hayatınızda iyi gitmediğini düşündüğünüz her şeyi hemen değiştirebilirsiniz. Access Bars ne demek? Sorusuna bu eğitimle cevap bulabilirsiniz. Hayatın tümü size kolaylıkla, neşeyle ve ihtişamla gelir.

Access Bars eğitimi ile Access yöntemini tek günlük seminerde öğrenip, bilinç altı temizliği uygulayıcısı olabilirsiniz. Eğer Access Bars semineri vermek isterseniz, Bars Kolaylaştırıcısı olmanın koşulu, Access Bars eğitimi seminerini 3 ayrı kolaylaştırıcıdan almaktır.

Başlamaya Son Adım
Hemen Aramıza Katılın!
Eğitimlere katılmak için kaydınızı bırakın!