fbpx

BİLİNÇLİ OLMAK NAKİT AKIŞINIZI DEĞİŞTİREBİLİR Mİ?

Bugünkü konu Access Consciousness’ un diğer önemli yönlendirmelerinden bir araç olan “Soruda Yaşamak”. Ve  “10 ar Saniyelik Seçimlerle Yaşamak” la adeta iç içedir. Mucizevi access sorularını sormak size olası karlı seçimlerden haberdar olabilmeniz için en fazla bilgiyi verir. Cevaplar – ki bunlara kararlar, yargılamalar ve sonuçlandırmalar da dahildir, kısaca “.” ile biten herhangi bir şey daima farkındalığı ve bilgi akışını durdurur. Peki bilinçli olmak nakit akışınızı değiştirir mi?

İşler ve Finansal Başarılar için yapılan yaklaşımların çoğunun formüller ve cevaplara odaklandığının farkında mısınız? Peki bunun artık işe yaramadığının farkında mısınız? Zenginlik ve emekliliğe ulaşma yöntemi olarak formüllere ve çözümlere inanan ancak elde ettikleri tek şeyin inandıkları her şeyin, miktarı ne kadar olursa olsun yatırım bedeli olarak parçalanıp gitmesi ya da tümüyle yok olması olan kaç kişi vardır?

Finansal Başarı yöntemi olarak inandığınız her şeyin artık işe yaramadığını anladığınızda “Soruda Yaşamak” size de daha anlamlı gelmiyor mu?

Bilinçli Olmak Nakit Akışınızı Değiştirir Mi?

Kim en fazla para oluşturabilir, “her zaman yaptıkları gibi” yapanlar mı yoksa “bilinen sınırların dışında” düşünenler mi? “Bilinen sınırların dışında” düşünmek her şeyi sorgulamanın bir başka şekilde tanımlanması değil mi? Bütün büyük buluşlar ve yenilikler “böyle gelmiş böyle gider” diyerek statükoyu korumak yerine soru sormakla oluşmadı mı?

Size burada nakit akışınızı ve öz varlıklarınız arttıracak bazı mucizevi access soruları örnekleri vermek istiyorum;

* Burada daha başka ne olasıdır?

* Bundan daha iyi nasıl olur?

* Bunun için neler mümkün?
* Bu uğraşı gelir akışına nasıl dönüşür?
* Henüz farkında olamadığım fırsatlar nerede?
* Bundan da daha iyi nasıl olur?
* Sonsuz olasılıklarım nelerdir? (Bunu istediğiniz her konuda sorabilirsiniz)
* Bunu elde etmek neye mal olur? (Burada elde etmek istediğiniz ne ise onun adını verebilirsiniz)
* Bunun benim hayal edebileceğimden de daha iyi oluşması neye mal olur?

Görünüşte zararlıymış gibi olan bir soru “Bunda doğru olan nedir ki elde edemiyorum?” bakış açılarınızı değiştirebilir, buna bağlı olarak her durumda para oluşturabilecek potansiyeller önünüze çıkabilir.

Bakış Açınızı Değiştirmek

Her tanımlama bir tür cevap ve kısıtlamadır. Ortaya çıkanı ne kadar az tanımlamaya çalışırsanız o kadar daha fazla olasılık ortaya çıkacaktır. Uluslararası bir medya kuruluşunun CEO’ su olarak ideal olan çözümü tanımladığınızda ya daha eğlenceli, daha fazla “siz” olan ve finansal olarak daha karlı bir olasılık ortaya çıkarsa ne yaparsınız? En azından oradaki potansiyeli görmek yeteneğinizi kullanır mısınız yoksa bunu istediğinizin tam olarak bu olmadığını söyleyerek geri mi çevirir siniz?

 

Bu araçları sadece cesur olanlar kullanabilir. Bu araç diğerlerine bir yamaçtan paraşütsüz atlamak gibi gözükür. Ama hangisinin daha fazla para oluşturma kapasitesi vardır, gözü pek olanın mı yoksa bildiklerinin ötesini araştırmayan ihtiyatlı kişiler mi? Gerçekten hangisi? Bu aracı kullanma cesaretiniz var mı?

 

Canan Bekdik'in etkinliklerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Size en uygun çalışmaları buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

 

Canan Bekdik Youtube kanalını takip ederek Access Conciousness hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

 

 

Başlamaya Son Adım
Hemen Aramıza Katılın!
Eğitimlere katılmak için kaydınızı bırakın!