fbpx

BİLİNÇLİ OLMAK NAKİT AKIŞINIZI GELİŞTİRİR Mİ?  

Access Consciousness’ un temel yönlendirmelerinden biri “10 ar Saniyelik Seçimlerle Yaşamak” tır. 10 ar saniyelik seçimlerle yaşamanın nakit akışına ne tür katkıları olabilir? Farkında mısınız gezegenimizde finansman, iş hayatı ve yatırımlarla ilgili her şey ne kadar süratle değişiyor?  Birdenbire o ana kadar doğru olduğuna inandığınız pek çok şeyin gerçekte yanlış veya o isteminiz dışında size empoze edilmiş olduğunu anlıyorsunuz.

Finansal kararlarınızı antik doğrular mı yoksa konvansiyonel olan ve zamanla test edilmiş akılcı kararlara dayanarak mı veriyorsunuz?

Bilinçli Olmak Hayatınızda Neleri Değiştirir?

Zamanın günümüzde olduğu gibi çok hızla değiştiği süreçlerde 10 ar saniyelik seçimlerin yaratacağı esnekliğe dayanılarak verilecek kararların verimli olma olasılığı çok daha fazla değil midir? 1930 lu yıllarda dünyada yaşanan büyük ekonomik çöküntüde, tarihte bir daha eşi görülmeyen biçimde çok sayıda ortaya çıkan milyoner sayısı bunun bir kanıtıdır. Çok açıktır ki parayı yaratanlar öylesi kritik zamanlarda olasılıkları görebilmişler, bazıları da sadece kısıtlamaları görmüşlerdir. Yeni ve değişen koşullara ve olasılıklara karşı kim daha fazla ekipmana sahip olabilir, zaten bu gibi durumlarda ne yapacaklarına önceden karar vermiş olanlar mı yoksa soru sormaya hazır olup yönlerini koşulların talep ettiği yöne çevirenler mi?

10’ar saniyelik seçimlerde yaşamanın diğer bir yararı yaşam boyu sürecek doğru kararı verme ağır sorumluluğundan kurtulmaktır. Access Consciousness’ un kurucusu Gary Douglas yaşamımızın bir parçası olan finansal konularda” Pek çoğumuz Yüzüklerin Efendisi kararı – her şeyi yönetecek tek kararı, vermeye çalışmaktadır.” der.

Alacağımız kararın sonsuza dek devam etmesini beklediğimiz için doğru seçimi yapma konusunda çok ağır bir baskı altında kalırız. Buradaki zorluk bir şeyi iyi ya da kötü olarak etiketlemek için muazzam oranda yargılama yapmak gerekmektedir. Ancak sahip olduğumuz kendi kendimizi kısıtlamanın en önemli nedeni de işte bu yargılarımızdır. İki tarafı keskin bıçak gibi doğru kararı vermek adına yaptığımız yargılama, para elde etmek üzere aradığımız fırsatları kısıtlamaktadır.

Seçimlerin Size Vereceği Hediye

10’ar saniyelik seçimlerle yaşamanın bize vereceği hediye bir seçim yapabilir ve bu seçimin yarattığı farkındalığı izlersiniz ve daha sonraki 10 saniye için yeni bir seçim yaparsınız. Seçimler farkındalık yaratır ve daha fazla farkındalık sana para elde etmekte dahil olmak üzere çok daha fazla olasılıklar sağlar.

Yüzüklerin Efendisi filmindeki seçime çok dikkat edin, bir seçim yaptığınızda sizi rahatsız ediyorsa ve size herhangi bir şekilde doğru gelmiyorsa bu durum, yaptığınız bu seçimden elde ettiğiniz farkındalık tan gelmektedir.

Şimdi daha fazla farkındalığa sahipsiniz artık yeni seçimler yapmak için 10 ar saniyelik seçimleri denemeye başlayabilir siniz. En iyi seçiminizin bu olmadığının farkına vardığınızda bu seçime yapışmak zorunda değilsiniz. 

Bundan daha iyi nasıl olur?

Seminerlerimize buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.

Başlamaya Son Adım
Hemen Aramıza Katılın!
Eğitimlere katılmak için kaydınızı bırakın!