fbpx

Canan Bekdik

BF, CF, AHP, SIYI, BP, BPF, AFF, Intro, WCACF, SAP

Merhaba! Ben, Canan Bekdik

Bir gün mutsuzluğumun ve hayatımda değişmesi gerekenlerin farkına vararak değişimi başlattım. Bana ait olmayan ve hizmet etmeyen pek çok şeyi geride bırakarak… Nasıl mı?

Her alanda, her şeyi en mükemmel şekliyle yaparak müthiş bir doygunluk yaşadığımı düşündüğüm yılların sonundaydım. Her zaman hep haklı olmanın tadını çıkartmak ve herkese ne kadar haklı olduğumu söyleyerek beslenmekti tek yaptığım… Ta ki miladım dediğim o güne kadar. O gün birdenbire bir şey oldu ve gerçekten çok ama çok mutsuz olduğumu fark ettim. 40 yılın adeta bilançosu çıkmıştı.

Benim için ürkütücüydü. Haklı olmanın mutluluk getirmeyen bir şey olduğunu fark etmiş olmam çok acıydı. Yıllar geçmişti; hep başkalarını mutlu etmek için, mutsuz geçirdiğim 40 koca yıl. Bunu görmek ve anlamak çok da hoş değildi. Çünkü nasıl mutlu olunacağı hakkında en ufak bir fikrim yoktu. Mutlu olmam için dışarıdan pek çok sebebe ihtiyacım vardı. Zaten o yüzden haklıydım ya…

Ben nasıl mutlu olacağım?

“Ben haklı olmaktan bıktım, mutlu olmak istiyorum, peki ben nasıl mutlu olacağım” sorusunu kendime yönelttiğimde “Haksız ol, mutlu olursun” diye bir iç görü hissettiğimi hatırlıyorum. Bunun ne anlama geldiğini o an için anlayamamıştım. “Haklılığı ve haksızlığı kim istiyorsa alsın, dedim. Ben sadece mutlu olmak istiyorum.”

Bu soruyu sorduktan kısa bir süre sonra, beni mutlu eden şeyler hayatıma girmeye başladı, hem de peş peşe. İlk olarak çocukluk yıllarımdan beri hep arzu ettiğim ama bir türlü yapamadığım bale idi. Birdenbire evime çok yakın olan dans kursunu keşfettim. Aslında o hep oradaydı ama ben hiç görememiştim. Yine de hemen başlayamadım tabiî ki. Bir sürü bahaneler ürettim, bir sürü kalıplar, yargılar engel oldu önce. Ama zinciri kırmaya o kadar istekliydim ki, başladım. Dans, iki yıl boyunca hayatımın en eğlenceli kısmını oluşturdu. Hatta asistan hoca bile oluvermiştim. Dansa başladığımın üçüncü günüydü ki, hayatımın dönüm noktasını yaratan bir şey oldu. Dans arkadaşlarımdan biri, Radiance Teknik diye bir öğretiden bahsetti. Bu teknik tam da aradığım koşulsuz sevgiyi sağlamaya yardımcı olacak gibi görünüyordu. Uzun zamandır merak ettiğim koşulsuz sevgiyi öğretecek olan Radiance Tekniği öğrenmek için hemen işe koyuldum. Bundan sonra hayatıma enerji çalışmaları ve kitaplar yağmaya başladı. Nasıl bir açlıktır ki, tüm kitapları yalayıp yutuyordum.

Hedefim hayatımdaki dramları, üzüntüleri; sevinç ve neşeyle değiştirecek olasılıkları artırarak daha bilinçli bir hale ulaşmaktı.

Önceliğim her zaman yaptığım her şeyi bilinçle yapmaktır, kendi rotamı kendim belirleyerek, arzu ettiğim olağanüstü hayata sahip olabilmektir.

Bundan daha iyi ne olabilir?

Enerji, bilgelik ve farkındalık çalışmaları hayatımı inanılmaz derecede değiştirmeye başlamıştı. Adeta sinirlerim alınmış gibiydi. Fiziksel, zihinsel, duygusal ve ruhsal alanlarda öyle iyi hissediyordum ki… Kendim için çok şey yapmaya başlamıştım ve tüm bunlar yaşam sahnemde hep mutluluk olarak ortaya çıkıyordu. Mutluluk ve huzur…

Ancak daha da ötesini merak etmeye başlamıştım.

Her şey yolunda giderken kendim ile ilgili daha pek çok değiştirmem gereken konu olduğunu fark ediyordum. Sanki hala balta girmemiş bir ormandayım ve elimde minicik bir makas vardı. Bu ömürde, hem de bu yaştan sonra hepsinin değişmesi mümkün değildi. Tam o anda içimde tarifi kelimelerle mümkün olmayan bir istek belirdi. Tıpkı sihir gibiydi. Gece yatıp sabah kalktığımda kolaylıkla değişmesini talep ettim, mümkün olmadığını düşünsem de.

Çok ama çok kısa bir süre sonra Access Consciousness ile tanıştım. Yalnızca 1,5 saatlik bir dokunuştan sonra içimdeki tüm o karanlık orman yok olmuştu. Bu bir mucizeydi, biliyordum. Aldığım Bars eğitiminin kısacık bir zaman diliminde kolaylıkla başlattığı değişim kalbimde müthiş bir arzu uyandırdı.  Türkiye’ye nasıl tanıtırım, insanlarla bu olağanüstü aracı nasıl buluştururum diye sorular sormaya başladım. İşte o gün bugündür hala bu arzumu ortaya çıkarmaya zevkle devam ediyorum. Dokunduğum herkesin hayatında değişimin kolaylık ve neşe ile gerçekleştiğini görmek harika!

Access bir milat gibi benim için. Access’den önce ve Access’den sonra diyebilirim rahatlıkla.

Şimdi müsaade ederseniz Accsess ile hayatımda nelerin değiştiğini sizlerle paylaşmak istiyorum.

Öncelikle, bırakmak isteyip de bir türlü bırakamadığım sigara kendiliğinden hayatımdan çıktı. Hem de zahmetsizce…

Aslında böyle kendiliğinden, kolayca değişti diyebileceğim çok şey var.

Mesela ışıkta hiçbir zaman uyuyamazken şimdi ışık uykumun engeli olmaktan çıktı. Keza ses de öyle… Uyurken eşimin bir aslan gibi kükremesini duymamak için kulağıma pamuklar koyardım. Tabii ki işe yaramazdı, odağım hep horlamadaydı. Şimdi bana ninni gibi geliyor…

Kısacası çabalama bitti. Hayat benim için hep mücadele ve çaba gerektiriyordu. Çünkü zor olduğuna inanmıştım. Olmasını istediğim şey için çabalamam gerekiyordu. Oraya çok enerji koymalıydım. Şimdi ise her şey çok kolay… Sadece talep etmem yeterli; bundan daha iyi ne olabilir?

Daha iyi neler oldu?

Batıl inançlarımı, korkularımı bir bir yendim. Gece evde yalnız kalmam hiç mümkün değilken, hava karardıktan sonra yalnız başıma bir yere gitmeye çekinir hatta korkarken tümü değişiverdi. Gerçekten çok enteresan şeylerdi bunlar. İlkokulda köpek tarafından kovalanmıştım ve o kovalamadan bu yana köpeklerden hep korkmuştum. Gördüğümde kaldırım değiştirirdim. Şimdi ise hepsi ile aram çok iyi. Komşumuzun kocaman Sivas kangalı köpeğini neredeyse elimle besleyeceğim.

Kendimi ifade etmede de sorun yaşadım uzun yıllar boyunca. Sözlüye kalktığımda sesim bile çıkmazdı. Duygu ve düşüncelerimi rahatça söyleyemezdim. Bademciklerim ameliyatla alındığında doktorum çürümüş olduklarını söylemişti. İfade edememek onları da hasta etmişti. Şimdi ise kendim olmaktan çok mutluyum. Net bir şekilde duygu ve düşüncelerimi ifade edebilmekten dolayı rahatım. Sunumlar, konuşmalar yapıyorum, ne harika öyle değil mi?

Küçükken geçirmiş olduğum bir kazadan dolayı ailem biraz fazla özen göstererek, bana pek çok şeyi neredeyse yasaklamışlardı. Zıplama, atlama, koşma gibi. Ancak denize atlamamış olmak benim için üzüntü olabiliyordu. Bunu defalarca denemiş olmama rağmen bir türlü becerememiştim. Şimdi çocuklar gibi çok keyifle bunu yapıyorum. Kalıplarımdan, korkularımdan, endişelerimden kurtulurken bir yandan da ertelediğim, çeşitli bahanelerle uzaklaştırdığım bir sürü güzel şey artık hayatımda. Yıllarca kendime uygun olmadığını düşündüğüm halde kurumsal hayatta 14 yıllık bir bankacılık kariyerim oldu. Bunun toplam 10 senesi yönetici pozisyonda çalıştım. Şimdi ise yaparken keyif aldığım bir işim var. İnsanların hayatlarını değiştirmelerine, hayal ve hedeflerini gerçekleştirmelerine katkıda bulunmak inanılmaz bir mutluluk…

SİZ’i keşfederek mutlu olmaya hazır mısınız?

Access Consciousness Bilinçlilik Sistemini 2001 yılından beri uyguluyorum ve 2009’dan bu yana Access Sertifikalı Facilitator olarak hayatın her alanında kolaylaştıracak seminerler veriyorum.

Halen İstanbul Kalamış`ta Bulunan Ofisimizde; yurt içinden ve yurt dışından gelen talepler doğrultusunda; gerek bireysel uygulamalar gerekse grup ve kurumsal seminerler vermekteyiz.

Haydi, yolculuğu başlatalım!

Sizlerle kendime sorduğum bir soruyla başlayan mutluluğu keşfetme yolculuğumu paylaştım. Belki sizin için de o gün bu gündür…

Biliyorum ki, birçok kişi ne yapacaklarını ve nereden başlayacaklarını bilemiyor.

ACCESS CONSCIOUSNES (Bilinçlilik Sistemi) gerçekten mutlu olmak isteyen ve bunun için bir adım atmaya gönüllü olanlar için muhteşem bir fırsat.

İçinde bulunduğu gerçeklikten sıkılmış, çıkış yolu arayan, kendisi için hiç bugüne kadar bilmediği görmediği, hatta hiç düşünüp, hayal bile edemeyeceği kadar muhteşem ve farklı dünyalar yaratmayı seçenler için…

Kendinizi fark etmek ve en önemlisi keşfetmek için…

Hayattan daha fazlasını alabilmek için…

Daha fazla neşe, daha fazla para, daha fazla olasılık, her şeyden daha fazla…
Ne dersiniz kulağa hoş geliyor değil mi?

Şunu çok iyi fark etmelisiniz ki, eski evi yıkmadan, yeni evi inşa edilemez. Ancak geçmiş deneyimlerinizin üzerinizdeki etkisini bırakarak yeniye yer açabilir ve böylece kendi hayatınızın lideri olursunuz.

Access`in yaşamıma katkısını ve erişebildiğim her kişiye bu muazzam yöntemi aktarabilmenin coşkusunu bedenimin her zerresinde hissediyorum.

Gary`e, dünyaya verdiği bu hediye için sonsuz şükranlarımı sunuyorum.

 

Katıldığım Seminerler

Olasılıklar Senfonisi – İstanbul –Dain Heer - Ekim 2020

Farklılığınızı Saklamayın – İstanbul - Emily Russell ,Katarina Wallentin,Megan Hill,Sarah Grandinetti - Ekim 2020

İlişkiler – İstanbul –Brendon Watt - Ekim 2020

Varlığın Enerjik Sentezi – İstanbul –Dain Heer - Ekim 2020

3 Günlük Beden Sınıfı – İstanbul –Vladica Djordjevic - Eylül 2020

Kendin Ol – İstanbul - Katarina Wallentin - Eylül 2020

İş Zamanı – İstanbul –Katarina Wallentine - Eylül 2020

Küçülen Aptallık – teleseri – Gary Douglas – Ağustos 2020

Geleceği Yaşamak – online –Gary Douglas - Haziran 2020

Yaşlanmak mı? Hayır, teşekkürler.. (İleri)  teleseri  - Gary Douglas - Mayıs 2020  

Yaşlanmak mı? Hayır, teşekkürler..  teleseri  - Gary Douglas - Nisan 2020  

Kolaylık Çok Zor – Gary Douglas – (Nisan 2020)

Güç Sizsiniz Kitap Klubü Online – Vladica Vjordjevic – (Nisan 2020)

Access Consciousness CF Semineri – (Mart 2020)

DSW Özel Zoom – Dr.Dain Heer - (Mart 2020)

Varlığın Tadı – Dr.Dain Heer - (Şubat 2020)

Farklı Ol Garip Kal - Dr.Dain Heer – (Şubat 2020)

Seçim Evrenine Nasıl Başlarsın? – Brendon Watt – (Şubat 2020)

Küresel Foundation – Gary Douglas & Dr.Dain Heer – (Şubat 2020)

Farklı Ol Garip Kal - Dr.Dain Heer – (Ocak 2020)

Olasılıklar Seçimi – Brendon Watt – (Ocak 2020)

Dünyayı Bitiren Savaşı Yaratmak – Gary Douglas – (Ocak 2020)

Küresel Yeni Yıllar ESC – DrDain Heer – (Aralık 2019)

Access X-Men: Engeller veya Yetenekler – Diva Diaz – (Aralık 2019)

Farklı Ol Garip Kal- Dr.Dain Heer – (Aralık 2019)

Farklı Ol Garip Kal- Dr.Dain Heer – (Kasım 2019)

Farklı Ol Garip Kal- Dr.Dain Heer – (Ekim 2019)

Farklı Ol Garip Kal- Dr.Dain Heer – (Eylül 2019)

Farklı Ol Garip Kal- Dr.Dain Heer – (Ağustos 2019)

Access Kitap Münazarası – Vladica Vjordjevic – (Ağustos 2019)

Access 3 günlük beden Sınıfı – Vladica Vjordjevic (Ağustos 2019)

ESSE Beden – Suzy Godsey – (Ağustos 2019)

Farklı Ol Garip Kal- Dr.Dain Heer – (Temmuz 2019)

Farklı Ol Garip Kal- Dr.Dain Heer – (Haziran 2019)

Farklı Ol Garip Kal- Dr.Dain Heer – (Mayıs 2019)

Farklı Ol Garip Kal- Dr.Dain Heer – (Nisan 2019)

Farklı Ol Garip Kal- Dr.Dain Heer – (Mart 2019)

Access Consciousness CF Semineri – (Mart 2019)

Küresel Foundation – Gary Douglas & Dr.Dain Heer – (Şubat 2019)

Kesinlikle Farklı Çocuklar – Anne Maxwell – (Ocak 2019)

İlişkiler Farklı Yapıldı – Simone Milasas – (Ocak 2019)

Temellere Dönüş – Anne Maxwell – Ocak 2019)

Olasılıklar Seçimi COP – Gary Douglas – (Ocak 2019)

9 Translar- Gary Douglas& Dr. Dain Heer (Temmuz 2018)

İşin Neşesi – Eğitmenlik – Simone Milasas – VENEDİK (Temmuz 2018)

İşin Neşesi – 101,102 – Simone Milasas – PARİS (Temmuz 2018)

Problemlerin Sonu Olasılıkların Başı- Gary Douglas – MALEZYA (Mayıs 2018)

Eğitimci Semineri – Gary Douglas& Dr. Dain Heer- ROMA ( Mart 2018)

Olasılıklar Seçimi COP – Simonne Milasas (Mart 2018)

XMen- Yetersizlik mi Yetenek mi? – Diva Diaz (Aralık 2017)

Kötülüğü Evirmek Çevirmek – Telecall – Gary Douglas (Eylül 2017)

Maestro Sınıf – Dr. Dain Heer – ROMA (4 – 8 Ağustos 2017)

Right Riches For You 101 (HOUSTON, Curry Glassell, 2017)

Right Riches For You 102 (HOUSTON, Curry Glassell, 2017)

Right Riches For You Facilitators (HOUSTON, Gary Douglas, 2017)

Olasılıklar Senfonisi – Dain Heer – NEWYORK (Nisan 2017)

Kendin Ol, Dünyayı Değiştir Eğitimci Semineri – Dr. Dain Heer – ROMA (Mart 2017)

Eğitimci Semineri – Gary Douglas & Dr. Dain Heer – ROMA (Mart 2017)

Kutunun Dışında Tadımlık – Gary Douglas – İSTANBUL (Şubat 2017)

Küresel Foundation POD – Gary Douglas & Dr. Dain Heer- HOUSTON (8-11 Ekim 2016)

Küresel Bars Eğitimi POD – Gary Douglas & Dr. Dain Heer – HOUSTON (7 Ekim 2016)

Orgazm’ın Neşesi – Dr. Dain Heer – STOCKHOLM (26 Eylül 2016)

Sonsuz Olasılıklar Seçimi – Dr.dain Heer – ROMA ( Eylül 2016 )

Altın Gezegen – Kass Thomas – BODRUM (Temmuz 2016)

Access Beden Sınıfı – Kass Thomas – BODRUM (Temmuz 2016)

Para ile Yakınlık – Kass Thomas – BODRUM (Temmuz 2016)

Symphony Maestro – Dr. Dain Heer – ROMA (Temmuz 2016)

Suistimal ve Taciz – Gary Douglas – DUBLIN (Haziran 2016)

İşin Neşesi – Eğitmenlik – Simone Milasas – KOPENHAGAN (Mayıs 2016)

İşin Neşesi – 101,102 – Simone Milasas – KOPENHAGAN (Mayıs 2016)

İşin Neşesi – 101,102 – Simone Milasas – İSTANBUL (Nisan 2016)

Kendin Ol, Dünyayı Değiştir Eğitimci Semineri – Dr. Dain Heer – FLORANSA (Mart 2016)

Eğitimci Semineri – Gary Douglas & Dr. Dain Heer – FLORANSA (Mart 2016)

İleri Seviye “Nasıl Para Olunur?” Çalışma Kitabı Telekonferansı – Gary Douglas (Aralık 2015)

“Nasıl Para Olunur?” Çalışma Kitabı Telekonferansı – Blossom Benedict (Aralık 2015)

Senin İçin Doğru Ses – Blossom Benedict – LONDRA (Kasım 2015)

Olasılıklar Senfonisi – İleri Seviye Eğitim – Dr. Dain Heer – STOCKHOLM (Kasım 2015)

Access Level 2 & 3 – Dr. Dain Heer – ROMA (Ekim 2015)

Kendin Ol, Dünyayı Değiştir – Dr. Dain Heer – PARİS (Eylül 2015)

9 Trannies Sınıfı – Gary Douglas & Dr. Dain Heer – KOPENHAGEN (Temmuz 2015)

Access Eğitimci Semineri – Gary Douglas & Dr. Dain Heer – VENEDİK (Mart 2015)

Access Beden Sınıfı – Kacei Crispt – İSTANBUL (Ocak 2015)

Access Bars – Küresel POD – Gary Douglas (Kasım 2014)

Olasılıklar Senfonisi – İleri Seviye Eğitim – Dr. Dain Heer – LONDRA (Kasım 2014)

Access Level 2 & 3 – POD – Dr. Dain Heer (Eylül 2014)

Kendin Ol, Dünyayı Değiştir – Dr. Dain Heer – DUBLIN (Eylül 2014)

Access Temel & Seviye 1 – POD – Gary Douglas (Haziran 2014)

Senin Gerçek Sesin – İleri Seviye – Eğitmenlik Eğitimi – Gary Douglas – KOPENHAGEN (Haziran 2014)

Senin Gerçek Sesin– Blossom Benedict – KOPENHAGEN (Haziran 2014)

İlişkilerde Kendin Olmak – POD – Dr. Dain Heer (Mayıs 2014)

Nasıl Kolaylıkla Sınıf Oluşturulur? – Emanuela Siani – İSTANBUL (Mayıs 2014)

Ya Seninle İlgili Bir Hata Olmasaydı? – Emanuela Siani – İSTANBUL (Mayıs 2014)

Varlığın Sadeliği – Tele Seminer – Gary Douglas (Mart 2014)

Access Eğitimci Semineri – Gary Douglas & Dr. Dain Heer – VENEDİK (Mart 2014)

Borçtan Parayla Oynamak – Telekonferans – Simone Milasas (Ekim 2013)

Access Global Bars POD – Facilitated by Leaders For a Consciousness World – HOUSTON/TEXAS (Ekim 2013)

Access Beden Sınıfı – Kass Thomas – ABANT (Ekim 2013)

Access – Hafif mi Yoksa Ağır mı? – Kass Thomas – İSTANBUL (Ekim 2013)

Access Seviye 2 & 3 – POD – Dr. Dain Heer – VENEDİK (Ağustos 2013)

İleri Beden Semineri – Gary Douglas – ROMA (Haziran 2013)

Access Temel & Seviye 1 – POD – Gary Douglas – ROMA (Mayıs 2013)

Access Eğitimci Semineri – Gary Douglas & Dr. Dain Heer – ROMA (Mart 2013)

Access Seviye 2 & 3 – Dr. Dain Heer – İSTANBUL (Ekim 2012)

Seçimin Krallığı – Gary Douglas – YENİ ZELANDA (Nisan 2012)

Access İleri Beden Semineri – Gary Douglas – TORİNO (Mart 2012)

Access Eğitimci Semineri – Gary Douglas & Dr. Dain Heer – ROMA (Mart 2012)

Access Seviye 2 & 3 – Gary Douglas – İSTANBUL (Ekim 2011)

Varlığın Enerjetik Sentezi (ESB) – Dr. Dain Heer – ROMA (Ekim 2011)

Kopya Çekmek Yaşamın Değildir, Senin Yalanındır – Gary Douglas – YENİ ZELANDA (Nisan 2011)

Access Eğitimci Semineri – Gary Douglas – ROMA (Mart 2011)

Access Seviye 2 & 3 – Gary Douglas – STOCKHOLM (Şubat 2011)

Access Temel & Seviye 1 – Steve Comer – İSTANBUL (Mayıs 2011)

Access Temel & Seviye 1, Beden Semineri – Steve Comer – İSTANBUL (Ocak 2011)

Başlangıç – Farklı Gerçeklik – Farklı Dünya – Gary Douglas – COSTA RİCA  (Ekim 2010)

Access Seviye 2 & 3 – Gary Douglas – İSTANBUL (Eylül 2010)

Sizin İçin Doğru Ses – Blossom Benedict – İSTANBUL (Eylül 2010)

Access Temel & Seviye 1, Beden Semineri – Steve Comer – İSTANBUL (Kasım 2010)

Access Temel & Seviye 1 – Steve Comer – İSTANBUL (Ağustos 2010)

Access Temel & Seviye 1, Beden Semineri – Steve Comer – İSTANBUL (Haziran 2010)

Access Temel & Seviye 1 – Blossom Benedict – BODRUM (Mayıs 2010)

Access Temel & Seviye 1 – Kam Phagura – İSTANBUL (Şubat 2010)

Access Temel & Seviye 1, Beden Semineri – Steve Comer – İSTANBUL (Eylül 2010)

Access Temel & Seviye 1, Beden Semineri – Steve Comer – İSTANBUL (Kasım 2009)

Access Temel & Seviye 1 – Steve Comer – BODRUM (Eylül 2009)

 Access Temel & Seviye 1 – Steve Comer – İSTANBUL (Ağustos 2009)

Access Enerjetik Yüz Gerdirme ve Güzellik Sınıfı – Kam Phagura – İSTANBUL (Haziran 2009)

Kuantum Bireysel – Kuantum Düşünce Tekniği – Kuantum Uygulamalı Eğitimi – R. Şanal Günseli – İSTANBUL (Aralık 2008)

Tekâmül Kaynakları ve Esma-Ül Hüsna – Işık Elçi – İSTANBUL (Aralık 2008)

Şuurlu İnanç Bilgileri Semineri – Mualla Cömelek – İSTANBUL (Eylül 2002- Mayıs 2003)

Dikşa Enerji Aktarım Çalışmaları – Kiara Windrider – İSTANBUL / İZMİR / BODRUM (2003)

Bilgelik Eğitim Çalışma Grupları – Işık Yazan – İSTANBUL (2000 – 2006)

Access Bars Temel, Beden Seminerleri – Hüsnü Onaran – İSTANBUL (Aralık 2000)

Radiance Teknik / Authentic Reiki – Hüsnü Onaran – İSTANBUL (Kasım- Mayıs 1998)

 

CANAN BEKDİK’İN VERDİĞİ KURUMSAL SEMİNERLER

İçsel İyileştirme Pusulası- Divan Oteli- BURSA (Kasım 2011)

Türkerler Holding- Her Şey Sizin Elinizde – ANTALYA (Ocak 2012)

Naturel Fuar- Kaynakla Bağlantı İSTANBUL (Kasım 2012)

Metin Hara- İnsana Güven – ANTALYA (Nisan 2013)

Kansersiz Yaşam- Shangri-La Oteli İSTANBUL (Nisan 2014)

Bliss Event - Işığınızı Yansıtın -  Raffels Otel  İSTANBUL (Mart 2016)

Bilgi almak için
kaydınızı bırakın!