fbpx

DOĞAL YETENEKLERİMİZ NELERDİR?  

Doğal yeteneklerimiz ile tüm dünyaya nasıl bir hediye olduğumuzun farkında mıyız? Gerçekten? Tüm dünyaya olduğumuz katkının farkında mıyız?  Kaçta kaçımız saklanıyoruz? Kaçta kaçımızı pakete sarılmış bekliyoruz? Çoğumuz, hayatımız da oldukça erken bir zamanda çok fazla olduğumuza karar verdik, çok fazla neşe, çok fazla enerji, çok fazla yaratıcılık, çok fazla olasılık, her şeyden çok fazla ve bu çok fazla ile ne yapabileceğimizi bilemediğimiz için, yapabildiğimiz bütün bu şeyleri kendimizi küçülterek bu realitede kabul edilebilecek ölçüye (Diğerlerinin sınırlı kapasitelerine) çekmek için yapıyoruz.  Bu ölçü bizlerden girmemiz istenen kutuya gayet iyi bir şekilde uyuyor, insanları çok fazla rahatsız etmeyecek ölçü.

Yeteri kadar saklandıktan sonra, gerçekten kim olduğumuzu ve başka seçeneklerinde var olduğunu unutuyoruz.

Kendimizi serbest bırakmaya istekli olur muyduk? Adı SİZ olan hediye paketini açmaya gönüllü olur muydunuz? Gerçekten olduğunuz bütün her şeyleri elde etmek ve olmak ister miydiniz?

Doğal Yeteneklerimiz Kim Olduğumuzu Anlamaya Çalışmak İle Başlar

Kim olduğunuzu algılamaya başlamak için sizi Access Consciousness®’ un kurucusu Gary Douglas’ın küçük bir egzersizine davet etmek istiyorum. Sadece bir dakikalığına gözlerinizi kapatın. Şimdi kendinizin dış kenarlarınızı, sınırlarınızı bulun. Dikkatinizi çekmek istiyorum, bedeninizin değil, kendinizin dış kenarları.  İlerleyin, ilerleyin. Daha fazla ilerleyin. Her yerde olduğunuzun farkında mısınız?  Sizler sonsuz varlıklarsınız. Limitsizsiniz. Bir kutu içinde değilsiniz.

Bu realitenin içinde yaşarken o kadar çok kısıtlamalarla ve hapsolmakla öylesine içi çe oluruz ki o şeklide olmaya başlar, sonsuz varlık olduğumuzu unuturuz. Kim olduğumuzu unuturuz. Kendimizi küçük ve fani varlık olarak görmeye başlar ve sanki güçsüzmüşüz gibi işlevsel olur ve etrafımızdaki kişiler ve olayların etkisinde kalırız.

Bu yalana inanmayı durdurmaya hazır mıyız? Gerçekten sonsuz olduğumuzun farkında olmaya hazır mıyız? Her birimiz sınırsız, kısıtlamasız, asla sona ermeyen, bitmek tükenmek bilmeyen alanız!

Artık Gerçekten Olduğumuz Her Şey Olmanın Zamanı Geldi Mi?

Artık gerçekten olduğumuz her şey olmanın zamanı geldi mi? Artık size zorla kabul ettirilen ve size işlenen kısıtlama yalanlarına daha fazla inanmaya son vermenin zamanı geldi mi? Gerçekten olduğumuz o muhteşem alan, neşe, enerji, bilinç, yaratıcılık, olasılık ve olduğumuz sonsuzluğu talep etmeye hazır mıyız? Kendi yeteneğimizin paketini açmamız için ne gerekir?

Yazar Marianne Williamson şöyle diyor: “Etrafınızdaki insanlar kendini güvensiz hissetmeyecek diye sizin kendinizi küçültmenizde bir aydınlanma yoktur. Hepimiz tıpkı çocukların yaptığı gibi parıldamak için buradayız.”

Öyleyse sevgili güçlü ve sonsuz varlıklar, parıldamaya hazır mısınız? 

Daha başka neler mümkündür?

Başlamaya Son Adım
Hemen Aramıza Katılın!
Eğitimlere katılmak için kaydınızı bırakın!