fbpx

DÜNYAYA BUGÜNÜN GERÇEKLİĞİNDEN BAKMAYACAKSINIZ, ANCAK O ZAMAN BİR GELECEK YARATABİLİRSİNİZ.

Hayatınızın ipleri kimlerin elinde? Sizin mi, yoksa başkalarının mı? Dünyadaki olan biten şeylere kimin gözüyle bakıyorsunuz? Ya eğer, sadece kendiniz olarak bakabilseydiniz nasıl bakardınız? Eylemde mi bulunurdunuz yoksa tepkisel mi olurdunuz? Kendinize nasıl bir gelecek yaratmak istiyorsunuz?

Kendiniz İçin Hayal Ettiğiniz Hayat Bu Muydu?

Her biriniz, bu gerçeklikte yaşarken kendi seçimleriniz için güçlendirilmeden yetiştirildiniz. İstisnalar her zaman mümkündür. Sizler minik çocukken her şeyin harika olduğu yılları bilirsiniz. Sizin için mümkün olan sihri ve büyüyünce ortaya çıkmasını arzuladığınız güzellikleri. Sonrasında hayatın gerçekleri diye size satılan çöplerle donatılıncaya kadar. Çocukluğunuzdaki heyecanları ve pırıltıları kaybedinceye kadar. Eğer birazcık kıpırtınız kalmışsa da ve siz onu diğerleri ile paylaşma gafletinde bulunana kadar bilirsiniz. Kendi çöplerini hemen size yapıştırarak son kalan ilhamı da anında yok edeceklerinden eminim. Çünkü sizin güçlenmenizi, mutluluğunuzu asla istemeyeceklerdir. Neden mi? Çünkü onlar mutlu olmayı bilmiyorlar ve seçmiyorlar.

Belki de tüm açıklığı ile kendinize ve hayatınıza bugüne kadar nasıl yaratmış olduğunuza bakma zamanı gelmiştir. Özellikle bu Covid-19 günlerinde “Ya Hayat Bir ŞAKA İse?” Seminerim sizin için ilham yaratabilir.

Mutlu Olmak Farklı Bir Gerçeklik İçin Harika Bir Başlangıçtır

Eğer, kendi hayatınızın ve geleceğin lideri olacak iseniz, tümüyle hayatınızın yaratımının farkındalığına sahip olmanız ve neyin işe yaradığını bilmeniz gerekir. Bakmanız lazımdır, bunun ortaya çıkması için, burada ne olabilirim? Aynı şeyleri yaparak nasıl ki farklı bir sonuç elde edemiyorsak. Bunun bir delilik olduğunu söyler Einstein. Bu farkındalık size çok daha büyük olasılık alanı yaratacak olanı, size gösterecektir. Sizin, olmayı reddettiğiniz neyse ona izin verdiğinizde her şeyi değiştirme kapasitenize sahip olduğunuzu fark edeceksiniz. Böylelikle toplam güce kolaylıkla erişmek ve kendi realitenizi gerçekleştirmek istersiniz değil mi? O zaman sormaya başlayabilirsiniz. Benim realitem ne?

Nasıl Bir Gelecek Hayal Ediyorsunuz?

Eğer her şeye sahip olabilseydiniz bu ne olurdu? Zaman, para yaratıcı ve oluşturucu kapasite açısından herhangi bir kısıtlama olmasaydı siz neyi arzu ederdiniz? Evren BÜYÜKTÜR ve size hediye vermek için bekliyor.

O zaman keyfini çıkartın.

 

Canan Bekdik'in etkinliklerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Size en uygun çalışmaları buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Canan Bekdik Youtube kanalını takip ederek Access Conciousness hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Başlamaya Son Adım
Hemen Aramıza Katılın!
Eğitimlere katılmak için kaydınızı bırakın!