ENTİTİLER

ENTİTİLER

 

Başkalarına ait enerjiyi almakla ilgili korku, alıp kabul etmenin ne olduğuyla ilgili bir yanlış anlamaya dayanmaktadır. Alıp kabul etmek basit ve basit olduğu kadar içinizden geçip giden bir şeyin farkında olmak kadar hafiftir. Örneğin bir trafik canavarını hissedebilirsiniz. Bedeninize almadan öfkesinin farkına varabilirsiniz. Eğer “ilginç bakış açısı” durumunda kalabilirseniz bunu yapmak çok daha kolay olur. Bu bir yandan trafik canavarıyla baş ederken, kendi kendinize “vay canına, birkaç metre gidebilmek için nasıl da kudurmuş! Bu çok komik!” demeye benzer. Peki entitiler nedir?

Entetiler Nelerdir?

Öfkesini yargılamayla değil algılayarak alıp kabul edebilirsiniz. Bu gelip geçer ve sizin tarafınızdan başkaca bir şey yapmanızı gerektirmez. Bu, enerjiyi onlara doğru veya onlara karşı yönlendirmek üzere insanları manipüle etmek mi? Şunu göz önünde bulundurun; bu yöntem ancak kişinin zaten yaratmış olduğu enerji akışıyla işe yarayacaktır. Size enerji itmekte olan birisine enerji itmek rahatsızlıktan başka bir şey yaratmaz. Size enerji itmekte olan kişi enerjetik olarak size bu enerjiyi on dan çekmeniz için yalvarmaktadır. Ne yazık ki, bu enerjetik talebi içgüdülerimizin kendisinden istenilenin tersini yapması gibi sıklıkla görmezden geliriz. Veya Gary’ nin söylediği gibi “Sadece manipüle edilmek isteyenleri manipüle edebilirsiniz.”

Manipülasyon Fred Astaire’ in Ginger Rogers’ a yaptığı şeydir – her ikisini de uzun yıllar yaşatan muhteşem danstır. Ve enerjiyi algılamaya istekli olmak ya da sadece “enerji çekme de” olduğu gibi enerjiyi kendi yolunuza yönlendirmek insanları bedeninizi ele geçirmeleri için davet etmek anlamına gelmez. Evet, bedenden ayrılmış olan varlıklar ya da entitiler belli bir tür enerjidir, ama bütün enerjiler de entitiler değildir. Bir entiti, kimliği olan belirli bir tür enerjidir. Evrenden çektiğiniz enerjinin bu tür bir açıklaması veya kimliği yoktur. Herhangi bir kimliği/kişiliği olmaksızın nötrdür. 

Kimliği/kişiliği Olan Enerjiler Ya Sa Entitiler

Kimliği/kişiliği olan enerjiler ya da entitiler, aslında her tarafınızda olmakla birlikte, bedeninize izniniz olmadan işgal etmek gibi bir güce sahip değildirler. Entitilerin etrafınızda dolaşıyor olması sizi ürpertiyorsa, genç yaşlarından beri entitilerin farkında olan, Gary Douglas’ın üvey kızı Shannon O’Hara nın sözleriyle teselli bulabilirsiniz.  Shannon soruyor, “Entitilerin farkında OLMAMAK için ne kadar çok farkındalığı kesmek zorundasınız?” “Sizi onları fark etmekten alıkoyan kaç tane yalan satın aldınız?” Bedeninizde kimin olacağı SİZİN sorumluluğunuzdadır. Entitiler yalnızca eğer siz davet ederseniz girerler. Entitileri davet etmek, aşırı alkol kullanımı, uyuşturucu kullanımı ve hatta ruh halinizi değiştiren reçeteli psikotropik ilaçların kullanımına izin vermekle olur. Eğer ölmekten korkuyorsanız, öleceğinizi söyleyen doktorunuza inanıyorsanız ya da ölmek istiyorsanız bunlar da entitilerin bedeninize yerleşmeleri için bir davetiye olabilir. Benzer şekilde, gece yatağa yalnız uzandığınızda yanınızda birisinin olmasını istiyorsanız bu da bir davetiye olabilir.

Entitilerden Nasıl Uzak Durabilirsiniz?

Entitiler ameliyat için gerekli anestezi verilmesi esnasında da bedeninize yerleşebilirler. Tıp doktorları bile uygulama sürecinde yapay kalp ve yapay akciğerlere bağlı kalınan açık kalp ameliyatı sonrasındaki kişilik özniteliklerinin değişimini fark etmişlerdir. Siz ne kadar kendiniz olur, varlığınızın tamamını ortaya çıkarmayı seçerseniz Entitiler o kadar sizden uzak duracaklardır.

Canan Bekdik'in etkinliklerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Size en uygun çalışmaları buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

 

Canan Bekdik Youtube kanalını takip ederek Access Conciousness hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Başlamaya Son Adım
Hemen Aramıza Katılın!
Eğitimlere katılmak için kaydınızı bırakın!

Ativador Windows 11

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>