fbpx

HEM VARLIĞINIZDAN HEM DE BEDENİNİZDEN HER TÜRLÜ SUİSTİMALİN ETKİLERİNİ SİLMEK İSTER MİSİNİZ?  

Özel bir beden prosesi olan Suistimale Tutunma uygulandığında, bedeninize ve varlığınıza kitlediğiniz suistimalle ilgili her yerde çözülmeler olacağını söylesek, ne dersiniz?

İlk okuduğunda pek çok kişi, bilinen en genel anlamda ilk akla gelen suistimal olan, tacize uğramadıysa, buna benim ihtiyacım yok diye düşünebilir. Halbuki bedeninizin en çok ihtiyacı olabilecek proseslerden biridir bu özel proses. Neden mi?

En favoriniz olan suistimal nedir biliyor musunuz? Kendi kendinizi suistimal etmek! Evet! Bu hiç aklınıza gelir miydi? Bizler kendi kendimizi, bedenlerimizi sürekli yargılayarak, nasıl da istismar ettiğimizi unutuyoruz ve de suistimali sadece fiziksel anlamda bir taciz olarak düşünüyoruz.

Bu prosesi aldıktan sonra kişilerin verdiği geri bildirimlerden birisi, varlıkları ve bedenleriyle daha önce tahmin bile etmedikleri ve ilk defa tecrübe ettikleri bir huzur buldukları yönünde. Her kişinin yaşayacağı tabiki kendine özel, olacaktır. Ancak diyoruz ki bu prosesle gerçekten bedenleriniz ve varlığınız için neler mümkün?

Suistimale Tutunma Seansları

Bu özel bir seans olup; ön koşulu olan Gary Douglas’ın suistimal mp3 ü en az 30 gün dinlemektir. Lütfen bedeninizi onurlandırın. Bu ön koşul sizin ve bedeninizin Suistimale Tutunma Beden Prosesini alıp kabul edebilmeniz için bir alan açmak ve tutunduğunuz suistimali serbet bırakabilmeniz için tasarlanmıştır.

Ne dersiniz artık her türlü Suistimal Kısır döngüsünü durdurma Zamanı gelmiş olabilir mi? Seçim Sizin… 

Detay bilgi için: https://www.accessconsciousness.com/tr/shop-catalog/all/the-original-clearing-the-issues-of-abuse/

Başlamaya Son Adım
Hemen Aramıza Katılın!
Eğitimlere katılmak için kaydınızı bırakın!