fbpx

HİSSETTİĞİNİZ DUYGULAR SİZE Mİ AİT?

Sahip olduğunuzu düşündüğünüz kaygılar, korkular, bakış açıları ve yargıların tamamının gerçekte hissettiğiniz dugular size mi ait olduğunu düşünüyorsunuz? O halde size bir haberimiz var; İyi hissettirmeyen duygularınızın %99’unun gerçekte sizinle hiçbir ilgisi yok. 

Sonsuz birer varlık olarak yaşadığınız bu realitede bir takım bakış açılarına maruz kalarak onları sanki sizinmiş gibi benimsiyorsunuz. Hal böyle olduğunda tüm bu duygu durumlarının ağırlığında daha eğlenceli ve keyifli bir yaşam ortaya çıkarmak pek kolay olamıyor. Peki bu durumu fark edip özgürleşseydiniz nasıl hissederdiniz?

Hissettiğiniz Duygular Size Mi Ait?

Kendinizi iyi hissetmediğiniz anlarda bir saniyeliğine durup bu duygu kime ait diye sormayı dener misiniz?

Bu soruyu sorduğunuz anda bir farkındalık oluşur. İçinde sıkışıp kaldığınız hissi kolayca görebilir ve size ait olup olmadığını fark edebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece enerjiyi takip etmek. Durun ve bakın, daha mı ağır yoksa daha mı hafif hissediyorsunuz? İşte bütün mesele burada. Eğer his hafifleştiyse müjde, o duygunun sizinle uzaktan yakından bir ilişkisi yok. Şundan emin olabilirsiniz ki %99 hafif hissedeceksiniz.

Duyguların Size Mi Ait Olduğunu Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Üstelik bu soruyu arka arkaya sormaya devam ettiğinizde o hissin kaybolmaya daha doğrusu ait olduğu yer her nere ise oraya doğru uzaklaşmaya başladığını deneyimleyeceksiniz.
Önünüzdeki 3 gün boyunca bu aracı kullanırsanız hayatınızda yeni ve keyifli duygulara yer açarsınız.

Denemeye gönüllü müsünüz?

Hadi başlayalım! 

Bundan daha iyi nasıl olur?

 

Canan Bekdik'in etkinliklerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Size en uygun çalışmaları buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Canan Bekdik Youtube kanalını takip ederek Access Conciousness hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Başlamaya Son Adım
Hemen Aramıza Katılın!
Eğitimlere katılmak için kaydınızı bırakın!