fbpx

İŞİNİZİ BÜYÜTMEYE VE GENİŞLETMEYE YARDIMCI OLACAK 3 ARAÇ

İş yaratımdır. Yaratım iştir. İş maceradır. Yaratmış olduğumuza tutunup kalmak zorunda değiliz. Onu sürekli olarak değiştirebiliriz. Bu sizin bu realitenin normal, ortalama ve gerçek dediklerinin tersine gitmeniz anlamına gelse bile ne de olsa hiçbiriniz normal ortalama ve gerçek değilsiniz. İşinizi büyütmeye yardımcı olacak araçları öğrenmek ister misiniz?

Onun neye benzemesi gerektiğinin bir listesini yapmak ve sizin için işin neye benzemesi gerektiğini yargılamak yerine, onu yaratma aşamasına başlayın. Sizin hayatınız yaratımdır. Sürekli olarak. Yaptığınız her bir seçim yaratımdır.

Bugün neyi yaratmayı arzu ediyorum?

Bugün yaratımda kendimin önüne geçmem için neler gerekir?

Kaç kişinin sizinle çalışmasına gönüllüsünüz? Eğer bu 10? 20? 200? Olsaydı ne olurdu? Ya doğrusal çizgiler değilse? Ya bu yüce gönüllü evrense?

İşinizi Büyütmeye Yardımcı Olacak Üç Araç

Eğer halihazırdaki çalışanlarınızın 10 katı çalışanınız olsaydı? Eğer sizin için 50 kişi çalışıyor olsaydı nasıl olurdu? Eğer sizin için 100 kişi çalışıyor olsaydı?

Ya işinizin kendi maliyetini çıkarmasına izin verseydiniz nasıl olurdu? İşinizin siz olduğunuza ve masraflarını sizin karşılayacağınıza mı karar verdiniz? Ya sizin işiniz dünyanın her yanında kurulmuş 5 tane ayrı şirketi olmuş olsaydı? İşinizin genişlemesi için hangi sistemleri yaratmak zorundasınız?

İşinizi büyütmek için hangi sistemleri yaratmak zorundasınız? İşinizi arttıracak ama sizin daha fazla zamanınızı ve enerjinizi almayacak hangi sistemleri yerleştirebilirsiniz? Daha fazla kolaylık yaratan çok sayıda programlar ve aplikasyonlar var. Bakmaya gönüllü olmadığınız hangi sistemler var? Eğer bunlara izin verseydiniz işinizi mutlak kolaylıkla arttırabilirsiniz.

Eğer işinizdeki herkes kadar hızlı ve ileriye gitmeye gönüllü değilse siz bunun yaratımda önüne geçebilir veya daha farklı bir şey yapabilirsiniz. Siz işinizdeki herkesin şu anda sahip oldukları bakış açılarının ötesinde yaratmaya gönüllü olmalısınız.

Eğer ben bugün gerçekten hayatımı ve realitemi yaratıyor olsaydım, hemen şimdi neyi seçerdim?

Olmayı arzu ettiğim geleceği yaratabilmek için ne olmak zorundayım?

Canan Bekdik'in etkinliklerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Size en uygun çalışmaları buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Canan Bekdik Youtube kanalını takip ederek Access Conciousness hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

 

Başlamaya Son Adım
Hemen Aramıza Katılın!
Eğitimlere katılmak için kaydınızı bırakın!