fbpx

Levent Bekdik

Merhaba! Ben, Levent Bekdik

05.01.1954 İstanbul doğumluyum. Evliyim ve bir oğlum var. Rahmetli babamın görevleri nedeniyle çocukluk ve eğitim yıllarını dolaşarak geçirdim. İ.İ.T.İ.A. Galatasaray İşletme Mezunuyum.

Otomotiv ağırlıklı geçen 30+ yıllık çalışma yaşamından sonra kendime daha çok vakit ayırmak üzere yoğun iş hayatından çekilerek sadece istediklerimi yapmaya başladım.

Okumayı ve araştırmayı çok severim. Access Consciousness (Bilinçlilik Sistemi) sistemi ile tanışmam eşim Canan Bekdik’in çalışmalarında çeşitli kaynakların ve yazışmaların tercümesinde kendisine destek vererek oldu.

Zaman geçtikçe okuduklarımdan etkilenerek daha fazlasını aramaya başladım. Access Consciousness ın dinamik değişimi, sunduğu farkındalık, yaşadığım hayatın içine girmeye başladı.

Bodrum Güvercinlik'te eşim, Steve Comer, Özlem Oskay, Blossom Benedict tarafından verilen Eğitim Seminerlerine destek verdim ve konuların bir parçası oldum.

Yine bir gün, bir Access Bars dersi için eşime destek vermeyi planlarken öğrencisi olup ilk Access Bars dersini eşimden aldım.

Daha sonra sevgili Sema ve Yılmaz’ın keyifli derslerine katılıp Mart 2013’te Bars Facilitator Sertifikamı aldım.

Access Consciousness’ın farklı ve farkındalık yaratan dünyasında olmak son derece keyif verici.

Dünya çapındaki gelişmeleri takip etmek, dünya çapında pek çok ülkedeki facilitatorlar ile iletişimde olmak, onlarla deneyimlerimizi, ilginç bakış açılarımızı paylaşmak kendim olmak konusunda beni cesaretlendirmeye devam ediyor.

Evrene küçükte olsa bir katkı olabileceğimi düşünmek bile beni heyecanlandırıyor. Belki de evrene bildiğim ama henüz farkında olamadığım muazzamlıkta bir katkıyım.

Bundan daha iyi nasıl olur?

Bilgi almak için
kaydınızı bırakın!