MP3’ler

MP3'ler

Ebeveynlerden Özgürlük için MP3

Ebeveynleriniz ve diğer  tüm ilişkileriniz için ne kadar enerji harcıyorsunuz? Ne kadar zamandır öyle değilmiş gibi davranmanıza rağmen mükemmel bir ilişki arayışı içindesiniz? Ya artık bunu değiştirmenin zamanı geldiyse? Ya ilişkilerin bütün paradigmalarını değiştirebilseydiniz ?  Ya ilişkiler birbirimize ve birbirimiz için hediye olabilseydi?

Daha Fazla Para için MP3

Hayatınızda daha fazla para yaratmak ister misiniz?

Para yaşamınızı güzelleştirmek ve kolaylaştırmak için bir araçtır. Bu muhteşem aracın enerjisini hissetmek, kendinizi ondan ayrı tanımladığınız her anı değiştirerek bolluk ve berekete kolayca ulaşmak ister misiniz?

Hemen şimdi bize ulaşın!

Sigarayı Bırakmak için MP3

Sigara hem maddesel hem de psikolojik bir bağımlılıktır. Sigarayı gerçekten bırakmak istiyorsanız, öncelikle geliştirdiğiniz bağımlılığın temel sebeplerini bulmanız ve her birinden tek tek özgürleşmeniz gerekir.

Hazırladığımız bu ürünü bireysel seanslar ile birlikte kullandığınızda etkin ve kalıcı sonuçlara çok daha kolay ulaşabilirsiniz.

Hemen şimdi iletişime geçin!

Zayıflamak için MP3

Bedeninizle ilgili sahip olduğunuz tüm bakış açılarını bilmek ve hepsini değiştirmek ne yaratırdı? Kendi muhteşemliğinizi fark etmenizi, bedeniniz yargılamadan onunla gerçek bir iletişim kurarak sizin için ideal beden ölçülerine kavuşabilirsiniz.

Not: Bu mp3 bireysel seansa katılanlar için özel olarak hazırlanmaktadır.

Hemen iletişime geçin!

Kişiye Özel MP3

Sıkışıklık yaşadığınız, bir türlü çözemiyorum dediğiniz tüm konular için size özel hazırlanacak mp3 ile yaşamınızda daha fazla neşe, keyif, coşku ve mutluluk yaratabilirsiniz.

Hemen şimdi bize ulaşın!

Alerjiler için MP3

Bedeninizde hissettiğiniz her rahatsızlığın ruh halinizle, korku ve kaygı durumunuzla, alıp kabul edemediğiniz enerjilerle çok yakın bir ilişkisi vardır.

Alerji de bu rahatsızlıklardan sadece biri.

Gerçekte neye alerjiniz var? Ne sizi bu kadar rahatsız ediyor? Bu durum gıdalarla, kimyasallarla  ve hatta bazı insanlarla bile bağlantılı olabilir.

Hatta çoğu cilt bozukluklarınızın da altında yatan ana sebepler alerjik reaksiyonlara zemin hazırlayabilir.

Yaşamınızda her şeyi değiştirebileceğiniz gibi alerjilerinizden de kurtulabilirsiniz.

Hemen şimdi bize ulaşın!

Korkular için MP3

Korkular, yaşam yolunda özgürce hareket etmenizi, arzularınızı hayatınıza kolaylık ve neşe ile taşımanızı engelleyen en yoğun duygulardan biridir.

Gerçek ile hiçbir ilişkisi bulunmamasına rağmen pek çok insanın hayatını kabusa çeviren korkulardan özgürleşmek ve yaşamı keyif ve coşkuyla yaratmak ister misiniz?

Top License

Ativador Windows

 

kinemaster download forpc  kinemaster para pc

mx player for pc 

Başlamaya Son Adım
Hemen Aramıza Katılın!
Eğitimlere katılmak için kaydınızı bırakın!

Ativador Office 2013