Ya eğer bedeniniz yaşamın gizemine ve muhteşemliğine rehberlik eden bir pusula ise?

Bu pusulayı fark etmek hayatınıza nasıl bir ihtişam ve kolaylık getirirdi?  Yaşamın başka hangi mucizelerine tanıklık ederdiniz?

Bedenimiz, zihnimiz ve bilincimizle muhteşem bir uyum içerisinde çalışır. Bu uyum çeşitli yargı, korku, bakış açısı ve inançlarla bozulduğunda fiziksel hastalıklardan ruhsal bozukluklara kadar aslında istemediğimiz, bize hizmet etmeyen yaşam formlarını hayatımıza dahil etmiş oluruz.

Peki bu durumu değiştirmek için bedeninizle gerçek bir diyaloğa var mısınız? Bu diyalog ile bedeninizle ilişki kurma biçiminiz de değişecek. Bedeninizle kurduğunuz ilişki değiştiğinde ise yaşamınızın her alanı yerini daha fazla eğlenceye ve ihtişama bırakacak.

Belki de şimdiye kadar bedeninizi sadece yargıladınız, size anlatmaya çalıştıklarını hiç duyamadınız. Bedeninizi gerçekten dinlediğinizde yaratacağınız mucizeleri gelin birlikte görelim.

My Story

I can tutor your child and ensure they remain proficient in their core subjects, and enjoy learning along the way. I am a time served and qualified teaching professional, and I‘m ready now to help.I can tutor your child and ensure they remain proficient in their core subjects, and enjoy learning along the way.

masters-degree
6x-best-seller
my-story-tutor-photo