Vladica, “Güç Sizsiniz: ARZULADIĞINIZ Hayatı Yaratmayı Seçin” kitabında, düşünülmesi olanaksız bir kayıptan sonra ilk defa, kendi iyileşme ve kurtuluş sürecinin detaylarını paylaşıyor. Umutsuzluktan ışığa yolculuğu, kendi karanlığından çıkış yolunu arayan herkeste yankı bulacak.

Vladica’nın hikayesi, düşünülmesi olanaksız şeyler olduğunda, hayatın kendisine “bağlanmanın” nasıl mümkün olduğunu gösteriyor. Kendi koşullarınıza göre hayata nasıl yeniden bağlanacağınızı gösterecek pratik araçlar, meditasyonlar ve koçluk ile “Güç Sizsiniz” kitabı, size kendi içinizde potansiyelinizi kilitlediğiniz ve kendinizi Var Olma alanından uzaklaştırdığınız yerleri bulmanıza yardımcı olmak için neşeyi, mizahı, anma ve yansımayı kullanır. Sadece yaşamayı seçtiğimizde, kederden, umutsuzluktan, suistimale uğramış ya da ihmal edilmiş kendi geçmişinizden ya da sadece yalın kötü şanstan gerçekten uzaklaşabilirsiniz.

Bu harika kitabı birlikte okumak ve tüm sınırlamaların ötesine geçmeye hazır mısınız?

My Story

I can tutor your child and ensure they remain proficient in their core subjects, and enjoy learning along the way. I am a time served and qualified teaching professional, and I‘m ready now to help.I can tutor your child and ensure they remain proficient in their core subjects, and enjoy learning along the way.

masters-degree
6x-best-seller
my-story-tutor-photo