Bu kitap kendi değeriyle mücadele eden, başkalarını mutlu etmeye bağımlı, bir taraftan fazlasıyla başarılı olurken, yeteri kadar iyi olamama hissiyle boğuşan veya mükemmel ebeveyn olmadıkları için endişe duyan herkes içindir. Kitap farklı bir şeyler veya belki sadece bir huzur ve mutluluk duygusu arayanlar içindir.

Bu kitap nasıl daha mutlu ve daha canlı olunacağı üzerine herhangi bir sihirli iksir veya “cevap” ortaya çıkardığını iddia etmemektedir. Daha ziyade, Lisa Henriksson sizi bildiklerinizin farkında olmanız konusunda cesaretlendirmektedir. Lisa bu kitapta acı, stres ve üzüntünün günlük arkadaş olduğu “mükemmel” bir hayattan, çok daha fazla neşeli, ödüllendirici ve heyecan verici bir hayatı yaşamaya giden kendi yolculuğunu açık kalplilikle paylaşmaktadır.

Ne biliyorsunuz?

Bu bir kullanım kılavuzu değildir. Benim dileğim; bu kitabın size, SİZİN İÇİN NEYİN DOĞRU OLDUĞU, gerçekten neyi uzun zamandır beklediğiniz ve bugün seçimlerinizi şekillendiren beklenti ve yargıların ötesine geçtiğiniz zaman ne seçebileceğiniz hakkında kendinize sorular sormanız için ilham vermesi.

“Bugün yaptığım ve OLDUĞUM her şeyle birlikte arzum farklı bir dünya yaratmaktır. Birbirimize ve kendimize karşı NAZİK, MİNNETTAR, İNCİNEBİLİR ve İZİN VERMEDE olduğumuz bilinçli bir dünya. Daha fazla mutlu insanlarla dolu bir dünya. Mümkün olduğunu biliyorum. ”

Lisa HENRIKSSON

My Story

I can tutor your child and ensure they remain proficient in their core subjects, and enjoy learning along the way. I am a time served and qualified teaching professional, and I‘m ready now to help.I can tutor your child and ensure they remain proficient in their core subjects, and enjoy learning along the way.

masters-degree
6x-best-seller
my-story-tutor-photo