Farkındalığınızı hayal bile edemeyeceğiniz bir seviyeye hızlı ve kolayca yükseltmek, hayatın her alanında kolaylık sağlamak için derinliklerinizde saklı mucizeyi keşfetmeniz gerekmektedir.

Sahip olduğunuz en büyük güç, kendiniz hakkında yanlış olduğunuzu düşündüğünüz şeydir. Birçoğumuz her şeyi bastırmayı öğreniriz. Her şeyi bastırır ve hiçbir şeye sahip olmayız.

 Ya kendinizi yanlış yapmak zorunda olmasaydınız?

Kaçınız deneyimlediğiniz istismarın üstesinden geldiniz?

Kaynağı hep dışarıda aradık.

Hep bir el tutsun bizi kaldırsın, hep biri fener tutsun yolumuzu aydınlatsın istedik.

Hep biri bize bizde olmayanı sunsun, hayatımız değişsin dedik…

Ya bizi biz yapan, bizi besleyen, yeşerten, bize can veren kaynak yerde ya da gökte değil bizim içimizdeyse?

İçinizdeki gerçek ışıkla buluşmaya hazır mısınız? Yıllarca kendinizden uzaklarda arayıp bulmaya çalıştığınız kaynağın aslında gönlünüzde sadece sizin tarafınızdan fark edilmeyi beklediğini biliyor musunuz?

Bu ışığı yeniden keşfettiğinizde artık hayatınızda hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

Bu çalışmanın ana hedefi; kudretinizi fark edip her daim anda kalmanızı sağlayarak yaşam yolculuğunuzu sihirli bir yere dönüştürmektir.”

My Story

I can tutor your child and ensure they remain proficient in their core subjects, and enjoy learning along the way. I am a time served and qualified teaching professional, and I‘m ready now to help.I can tutor your child and ensure they remain proficient in their core subjects, and enjoy learning along the way.

masters-degree
6x-best-seller
my-story-tutor-photo