Yaşam boyu kaygı, korku, endişe, öfke, kıskançlık ve bunlar gibi size hizmet etmeyen duygu durumları yalnızca ruhsal anlamda zarar vermez. Bu duyguların faturaları beden ve olduğu gibi cildimize yani yüzümüze yansır. Enerjetik anlamda yıpranmış, kırışlıklarla dolmuş cildinizi yeniden tazelemek, canlı ve güzel bir görünüşe kavuşturmak ister misiniz?

Botox, akapuntur iğneleri veya farklı şekillerde bedende travma yaratmadan genç görünmek ve genç hissetmek mümkün müdür? Access Consciousness Facelift yüzdeki yaşlanma görüntüsünü tersine çevirebilecek ve bedenin tamamında da benzer etkiler yaratabilecek muhteşem bir prosestir. Bu seminerle tüm bedeninizi dinçleştirmek ve yenilemek için, yüzünüzde ve boynunuzda yumuşak, rahatlatıcı, destekleyici ve besleyici dokunuşlarla enerjileri nasıl uygulayacağınızı öğreneceksiniz. Facelift semineri ile bu değişip hayal edebileceğinizden de daha kolay. Ufak dokunuşlarla, bedeninize ve cildinize başka travmalar yaratmadan sağlıklı ve harika görünen bir cilde sahip olabilirsiniz.

My Story

I can tutor your child and ensure they remain proficient in their core subjects, and enjoy learning along the way. I am a time served and qualified teaching professional, and I‘m ready now to help.I can tutor your child and ensure they remain proficient in their core subjects, and enjoy learning along the way.

masters-degree
6x-best-seller
my-story-tutor-photo