Kapana kısıldığınızı düşündüğünüz her yerden, kolaylıkla anında çıkmanızı sağlayan, özgürlüğünüzün ve neşenizin kapısını açan, varlığınızın derinlikleri ile buluşturan nazik dokunuş.

Farkındalığınızı hayal bile edemeyeceğiniz bir seviyeye hızlı ve kolayca yükseltmek, hayatın her alanında kolaylık sağlamak için derinliklerinizde saklı mucizeyi Canan Bekdik’in yüksek farkındalığı ve bilinçten işleyerek yarattığı Altın Dokunuş ®’la zahmetsizce ortaya koymak mümkün!

Yaşama tümüyle izin verebilme kapasitenizi geliştireceğiniz bu çalışma ile sınırlarınızdan özgürleşerek hayallerinizin de ötesinde bir hayatın başrolü olacaksınız. Yaratım gücünüzün ve sonsuzluğunuzun bilincine vararak neşe, keyif, eğlence, bolluk ve bereketi doyasıya yaşayabilirsiniz.

Altın dokunuş anda değişim yapar.

Hızlı müdahale içindir.

Dışarıdan gelen acil durumlarda, aniden ortaya çıkan durumlarda, ani çıkan öfke, hislerde ya da saldırılarda her şeyi terse çeviren enerjidir.

Gerçeğe adım atmaya hazır mısınız?

My Story

I can tutor your child and ensure they remain proficient in their core subjects, and enjoy learning along the way. I am a time served and qualified teaching professional, and I‘m ready now to help.I can tutor your child and ensure they remain proficient in their core subjects, and enjoy learning along the way.

masters-degree
6x-best-seller
my-story-tutor-photo