Birkaç kitabın yazarı ve beğenilen seminer kolaylaştırıcısı Beate Nimsky, açık ve dönüştürücü sorular kullanarak bunun nasıl mümkün olduğunu, dileklerin nasıl gerçekleşebileceğini ve sonuçlara nasıl ulaşılabileceğini çekici bir netlikle gösteriyor.

Rahat ve neşeli tavrıyla, hayatından aydınlatıcı hikayeleri ile gerekli geçmiş deneyimlerin bilgisini, kendi geleceğini belirleme, kendini güçlendirme, öz eleştirinin ötesine geçme, beden, sağlık, biyolojik olarak genç kalma, para, satış, ilişki, zorluklar, sonuçlar, kontrol yaratıcılık ve yaşam formları yaratma alanlarını kapsayan etkileyici 220 soruda birleştiriyor.

Herkesin aşina olduğu genel sorular vardır. Diğer taraftan, bu kitapta hazırlanmış sorular doğuştan gelen güçlerinizi, şimdiye kadar fark edilerek kabul edilmeyen kapasitelerinizi ve ilgili tüm bilgi alanlarını uyandıracak ve harekete geçirecek şekilde ifade edilmiştir.

Muhtemelen daha önce hiç sorulmamış yeni sorular, nasıl düşündüğünüz, hissettiğiniz ve davrandığınız konusunda ufkunuzu genişletmeye hizmet eder. Bunlar, başarılı bir güne katkıda bulunmak için sabah sorulacak soruları ve dinlendirici bir uykuyu temizlemeye ve sağlamaya yardımcı olan gece sorulacak soruları içerir.

Özel temizleme cümlesi açıklanıyor ve bu size, sınırlayıcı alışkanlıklar ve düşünce kalıplarını serbest bırakmanızda yardımcı olur, böylece hayat daha özgür, rahat ve mutlu hale gelir!

Başka neler mümkün?

Beate NIMSKY

My Story

I can tutor your child and ensure they remain proficient in their core subjects, and enjoy learning along the way. I am a time served and qualified teaching professional, and I‘m ready now to help.I can tutor your child and ensure they remain proficient in their core subjects, and enjoy learning along the way.

masters-degree
6x-best-seller
my-story-tutor-photo