Üzücü olayların tümü, insanlara asıl yönelinmesi gerekenlerin yerini idrak ettirmek içindir. Dayanılması zor olayların etkisindeki insan, evvela kendini yalnız hisseder. Daha doğrusu yalnız olduğunu anlar. İhtiyacı olan gücü, kendinde aramak zorunda kalır. Onun için tek yol, içe dönmek ve kurtuluşu kendinde aramaktır. Öze yönelinmesi gerektiğini bilmektir.

Sevindirici olaylar ise, dış kökenlidir. İnsanı dış dünyaya yöneltir. Bir başka deyişle, yönelinmesi gerekenden uzaklaştırır. Bu sebeple, üzüntü veren ve insana yalnızlığı hissettiren olaylardan içe yönelme için yararlanılır. Sevinç içinde olmasına rağmen Kaynak’a yönelebilenler için, hüzün verici olaylar önemini yitirir. Biliniz ki asıl mutluluğun başladığı an, hüznü değerinizle lüzumsuz hale dönüştürdüğünüz andır.

Ve yalnız olmadığınızı idrak ettiğiniz andır.

Kaynağı hep dışarıda aradık. Hep bir el tutsun bizi kaldırsın, hep biri fener tutsun yolumuzu aydınlatsın istedik. Hep biri bize bizde olmayanı sunsun, hayatımız değişsin dedik… Ya bizi biz yapan, bizi besleyen, yeşerten, bize can veren kaynak yerde ya da gökte değil bizim içimizdeyse? İçinizdeki gerçek ışıkla buluşmaya hazır mısınız? Yıllarca kendinizden uzaklarda arayıp bulmaya çalıştığınız kaynağın aslında gönlünüzde sadece sizin tarafınızdan fark edilmeyi beklediğini biliyor musunuz?

Bu ışığı yeniden keşfettiğinizde artık hayatınızda hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Bu çalışmanın ana hedefi; kudretinizi fark edip her daim anda kalmanızı sağlayarak yaşam yolculuğunuzu sihirli bir yere dönüştürmektir.”

Var mısınız kaynakla bağlantıya geçmeye?
Var mısınız kaynakla iletişim kurmaya?
Var mısınız kaynakla BİR olmaya?

Kendinizi, içinizdeki ışığa açmanızı sağlamak ve tam şimdi, burada OL’arak, kalbinizdeki gerçeğe dokunmak ister misiniz? Siz Kaynak’sınız ve OL’duğunuz kudreti fark ettiğinizde her an nereye yöneleceğinizi bilerek neşe ve sevinçle yaşayabilirsiniz. Hazır mısınız?

2006 yılında kendi içime yaptığım yolculukta ışık varlığım gönlümde uyandı. Bu uyanıştan sonra varlığımın tüm potansiyellerine kendimi açtım. Siz de benimle birlikte, ŞİMDİ BURADA OL’arak, size ait olana dokunmak ve kendinizi varlığınızın tüm potansiyellerine açmak ister misiniz?

Artık gönlünüzde uyanmaya hazır olan ışığı fark etmenizi ve onu kucaklamanızı sağlamak için buradayım. Nereye yöneleceğinizi bilerek, sürekli an’da kalarak, kudretinizi ortaya çıkarmaya, yaşamınızın sevinci olmaya ve hayatınızın sihrini oluşturmaya hazır mısınız? Eğer hazırsanız, benimle bu eğlenceye katılabilirsiniz.

Kaynakla Bağlantı™ çalışması 5 aşamalıdır.

1. İçteki Işığı Hissetme- Yeterince Tanıma Aşaması
2. İçteki Işığa Yerleşme Talimleri Yapmak Aşaması
3. İç Işığı İle Birleşme Süreklilik Kazandırmak Aşaması
4. İç Işığını Bütün Bedeninde Coşkuyla İfade Aşaması
5. Üstatlık Aşaması Unutulmaması gereken Kaynak’a (Öz) yönelmenin O’na yönelme olduğudur.

Bu çalışma Yüksek Bilince uyanmayı ve asıl BEN`e geçiş yapmak isteyen herkes içindir.

My Story

I can tutor your child and ensure they remain proficient in their core subjects, and enjoy learning along the way. I am a time served and qualified teaching professional, and I‘m ready now to help.I can tutor your child and ensure they remain proficient in their core subjects, and enjoy learning along the way.

masters-degree
6x-best-seller
my-story-tutor-photo