Başardım. Sonunda Dr. Lisa Cooney’in Paranın Yalanları isimli CANLI sınıfına katılmayı başardım. Ama işin komik tarafı, konu paradan daha çok bedenlerimize yığdığımız ve bizi ilerlemekten, yaşamlarımızı yaratmaktan ve alıp kabul etmekten alıkoyan tüm sınırlamalarmış.

Konu kolaylaştırıcılar ve onların sınıf yönetme, dinleyenlerle temas kurma ve görünür bir değişim yaratma becerileri olduğunda, ben bir enerji eleştirmeniyim. Basit bir soru soruyorum size… Ne kadar iyisiniz?

Geçen gece gördüğüm ve Dr. Lisa Cooney ile deneyimlediğim performans ayakta alkışlanacak cinstendi. Kendi tarzında sunduğu bu düzeydeki uzmanlık, kolaylık ve katkıyı daha önce ne gördüm ne de duydum.

Neredeyse tarifsiz ama size söyleyebileceğim tek şey, eğer değişim arıyor ve bunu gerçekten arzu ediyorsanız, Dr. Lisa Cooney sizi daha önce hiç deneyimlemediğiniz büyülü, nazik, esprili ve güçlü bir şekilde oraya götürebilir.

My Story

I can tutor your child and ensure they remain proficient in their core subjects, and enjoy learning along the way. I am a time served and qualified teaching professional, and I‘m ready now to help.I can tutor your child and ensure they remain proficient in their core subjects, and enjoy learning along the way.

masters-degree
6x-best-seller
my-story-tutor-photo