Bu Kitap Size Para İle Kutunun Dışına Çıkma Kavramlarını Sunar…

Para Problem Değil Sizsiniz, ister çok fazla harcamak ve yeterince sahip olmamak olsun ister çok fazlasına sahip olmak olsun, para konusunda sürekli zorluk yaşayan kişiler için yazılmıştır.

Para Problem Değil, Sizsiniz’de Gary M. Douglas ve Dr.Dain Heer, paranın hayatınıza akışının yollarını değiştirmeniz için kullanabileceğiniz prosesler,  araçlar ve bakış açıları paylaşırlar. Gary ve Dain para sorunları konusunda pek çok kişiyle çalıştılar; ceplerinde on dolar olan kişilerden on milyon olan kişilere kadar. İlginç olan şey, hepsinin sorunu aynıydı ve bunun parayla hiç ilgisi yoktu. Bu, onların neyi alıp kabul etmeye gönüllü olmadıklarıyla ilgiliydi. Neyi alıp kabul etmeye gönüllü olmadığınız, neye sahip olabileceğinizin sınırlamasını yaratır. BUNU değiştirin ve artık para sorun olmayacak!

“Bu parayla ilgili değildir. Asla değildir. Bu sizin neyi alıp kabul etmeye gönüllü olduğunuzla ilgilidir. Evren bitip tükenmez bir biçimde bereketlidir. Bu kitaptaki güçlendiren araçlarla farklı seçimler yapmayı öğrenin. Siz farklı bir realite YARATABİLİRSİNİZ.”

My Story

I can tutor your child and ensure they remain proficient in their core subjects, and enjoy learning along the way. I am a time served and qualified teaching professional, and I‘m ready now to help.I can tutor your child and ensure they remain proficient in their core subjects, and enjoy learning along the way.

masters-degree
6x-best-seller
my-story-tutor-photo