fbpx

Bireysel Çalışmalar

Access The Bars

Access The Bars Access Enerji Dönüşümü (Access Energy Transformation) sistemi içerisindeki başlangıç çalışmasıdır. Bu çalışmalar Amerika`da Gary Douglas ve Dr. Dain Heer tarafından geliştirilmiştir.

Beynimiz büyük bir kapasitördür. Yani gerilim ve elektrik yükü biriktiren bir aygıt gibidir. Tüm düşüncelerimizin ve duygularımızın, algı ve hislerimizin bir elektriksel bileşeni vardır.

Anlam yüklediğimiz her şeyi beynimizde depolarız. Beyin adeta geçmiş yaşamlardan ve bu yaşamdan gelen, milyonlarca yıllık düşünce, önemseme ve tutumları hafızasına atan, dev bir bilgisayar gibidir.

Başımızın üzerinde iyileşme, zaman, umut, farkındalık, yaratıcılık, güç, yaşlanma, cinsellik, para ve benzeri şeylerle ilgili düşüncelerimizin, fikirlerimizin, duygularımızın, inançlarımızın ve kararlarımızın depolandığı 32 enerjetik, elektrik şarj deposu bulunur. Bars seansında bu noktalara parmak uçları ile yumuşakça dokunularak, bu noktalar aktive edilir ve burada birikmiş elektrik yükü ile beraber o konu hakkında geçmişten getirdiğimiz tüm kısıtlamalar ve blokajlar elektro manyetik olarak serbest bırakılıp silinir. Tıpkı bilgisayarımızdaki gereksiz dosyaları sildiğimiz gibi.

Yaklaşık bir, bir buçuk saat süren “The Bars” seansı sırasında beyin dalgaları yavaşlar çocukluktan gelen davranış biçimleri, inanç sistemleri ve bakış açıları temizlendikten sonra, hayatınızda daha çok “var olabilmeye, anda kalabilmeye” başlarsınız. Yani geçmişinizi geleceğinize yansıtmadan tam anlamıyla geleceğinizdeki olasılıkları, kısaca hayatınızı değiştirebilirsiniz.

Eğer sizde artık yaşantınızda farklı bir yerden işlemek istiyorsanız Access Consciousness ile size sunacağımız araç ve tekniklerle hayatınızda iyi gitmediğini düşündüğünüz her şeyi hemen değiştirebilirsiniz. Hayatın tümü size kolaylıkla, neşeyle ve ihtişamla gelir.

 

Facelift - Enerjetik Yüz Germe

Yaşam boyu kaygı, korku, endişe, öfke, kıskançlık ve bunlar gibi size hizmet etmeyen duygu durumları yalnızca ruhsal anlamda zarar vermez. Bu duyguların faturaları beden ve olduğu gibi cildimize yani yüzümüze yansır. Enerjetik anlamda yıpranmış, kırışlıklarla dolmuş cildinizi yeniden tazelemek, canlı ve güzel bir görünüşe kavuşturmak ister misiniz? 

Botox, akapuntur iğneleri veya farklı şekillerde bedende travma yaratmadan genç görünmek ve genç hissetmek mümkün müdür? Access Consciousness Facelift yüzdeki yaşlanma görüntüsünü tersine çevirebilecek ve bedenin tamamında da benzer etkiler yaratabilecek muhteşem bir prosestir. Bu seminerle tüm bedeninizi dinçleştirmek ve yenilemek için, yüzünüzde ve boynunuzda yumuşak, rahatlatıcı, destekleyici ve besleyici dokunuşlarla enerjileri nasıl uygulayacağınızı öğreneceksiniz. Facelift semineri ile bu değişip hayal edebileceğinizden de daha kolay. Ufak dokunuşlarla, bedeninize ve cildinize başka travmalar yaratmadan sağlıklı ve harika görünen bir cilde sahip olabilirsiniz.

Enerjetik Beden Seansları

Ya eğer bedeniniz yaşamın gizemine ve muhteşemliğine rehberlik eden bir pusula ise?

Bu pusulayı fark etmek hayatınıza nasıl bir ihtişam ve kolaylık getirirdi?  Yaşamın başka hangi mucizelerine tanıklık ederdiniz?

Bedenimiz, zihnimiz ve bilincimizle muhteşem bir uyum içerisinde çalışır. Bu uyum çeşitli yargı, korku, bakış açısı ve inançlarla bozulduğunda fiziksel hastalıklardan ruhsal bozukluklara kadar aslında istemediğimiz, bize hizmet etmeyen yaşam formlarını hayatımıza dahil etmiş oluruz.

Peki bu durumu değiştirmek için bedeninizle gerçek bir diyaloğa var mısınız? Bu diyalog ile bedeninizle ilişki kurma biçiminiz de değişecek. Bedeninizle kurduğunuz ilişki değiştiğinde ise yaşamınızın her alanı yerini daha fazla eğlenceye ve ihtişama bırakacak.

Belki de şimdiye kadar bedeninizi sadece yargıladınız, size anlatmaya çalıştıklarını hiç duyamadınız. Bedeninizi gerçekten dinlediğinizde yaratacağınız mucizeleri gelin birlikte görelim. 

ESSE

Birleştirici bağ dokunuz yani Fasya, insan vücudunda tepeden topuğa kadar uzanan, derinin altından tüm doku katmanlarını birbirinden ayıran, bir arada tutan entegre bir yapıdır...

Beden, tüm vücudu bir arada tutan, tek ve bütün bir parça olan fasyaların iletişim kurması sayesinde fonksiyonel bir birim haline gelir. 

Bilimsel olarak FASYA nın kendine ait bir sinir sisteminin olduğu ve burada geçmişte yaşanmış her türlü fiziksel ve duygusal yaraların depolandığı kabul edilmiştir. Son yıllarda yapılan bilimsel araştırmalar fasiyal sistemin soruya karşılık verdiğini örneklerle göstermiştir.

Yapısal Bedenlenmenin Enerjetik Sentezi ESSE; eller kullanılarak yapılan Access Consciousness uygulama tekniklerini bir araya getiren, bedeninizin her santimetre karesinde yer alan enerjetik sistemleri hedefleyen, benzersiz bir beden çalışmasıdır.

ESSE, bedenin yapısı ve biçiminde, hareket, fonksiyon ve enerjetik beden sistemlerinde kolaylık sağlayacak değişimler yaratmak için tasarlanmıştır. Access Consciousness araçları, hayatınızın ve bedeninizin her hali için sizi soruda olmaya davet ediyor.

ESSE seansı, hareket ile birleştirilerek, beden boyunca yargı tutkalının yapısını bozar. Bu uygulama derin doku ve aynı zamanda enerji çalışması olarak tanımlanabilir

ESSE Seansı ile bedensel ve ruhsal çözünmeleri birleştirerek geçmiş yaralardan iyileşme yolunda önemli bir adım atarak kendi öz iyileşme yeteneklerinizi keşfedebilirsiniz. Bedeninize olan farkındalığınız geliştikçe   onunla nasıl soruda kalacağınızı, mümkün olabilecek değişiklikleri nasıl algılayacağınızı ve bu değişikliklere nasıl katkıda bulunacağınızı öğrenebilirsiniz.

Vücüdunuz sizin rehberinizdir.

Fiziksel farkındalığınızı arttırarak beden ile duygu ve zihin arasındaki bağlantıyı kurabildiğinizde daha özgür ve yaratım dolu bir hayat sizi bekliyor olacak.

Varolmanın Enerjetik Sentezi - ESB

ESB seansları, çocukken sahip olduğunuz ve yetişkinlikte değiştirmek istediğiniz her şeyi kolayca değiştirebilmeniz için tasarlanmış sihirli bir araçtır.

Neleri bildiğinizi bilmeye ve ortaya çıkarmaya gönüllü müsünüz?

Kendiniz ve muhteşem gezegenimiz için değişimi yaratacak olan bilincin sonsuz olasılıklarını fark etmek ve katkı olmak ister misiniz?

Sonsuz bir varlık olarak etrafınızdaki her şey ile bağlantı kurmanızı, bu bağlantı sayesinde alıp kabul edebilmenizi sağlayacak muhteşem bir yöntem olan ESB ile aslında hiçbir zaman hatalı olmadığınızı fark edeceksiniz. Bu farkındalık ile beraber değiştirmek istediğiniz her şeyi ne kadar kolay değiştirebileceğinizi deneyimleyerek hayallerinizin de ötesinde bir yaşama kucak açmış olacaksınız.

Olasılıklar Senfonisi - SOP

Senfoni seansları enerjetik güçlendirme ve değişimle ilgilidir ve sizi tamamen farklı bir şekilde YAŞAMAYA açılmaya davet edebilir. Her bir kişi, alıp kabul etme ve hediyelendirme enerjileriyle eşsiz bir kapasiteye sahiptir ve bir Senfoni Seansı, gerçekten siz ve bedeniniz için gerçek olana erişmeye başlamanıza izin verir- bu realitede olarak satın aldığınız her şeyin ötesinde.

Senfoni Seansları, Access Consciousness araçlarına ve Dr.Dain Heer tarafından yaratılan enerjetik dönüşüm çalışmalarına dayanır.

Dünya ile tını uyumumuzun olağanüstü ve mutlak bir yetenek olduğunu ve bu yeteneğe her birimizin sahip olduğunu biliyor musunuz?   Hepimizin kendi muhteşem hayatını yaratabilecek muazzam bir gücü ve titreşimi var. Üstelik kendi biricik varlıklarımızın farklılığı ve çeşitliliği bu gezegen için olağanüstü bir katkı yaratabilecek durumda.

Bu seansla birlikte olasılıklar evreninden birlik bilincine doğru bir yolculuğa çıkacak ve mucizeleri neşe, kolaylık ve ihtişamla yaşamınıza dahil edeceksiniz.

Siz yürüyen bir olasılıklar patlaması mısınız? Daha önce hiç duyulmamış, görülmemiş ve konuşulmamış enerjilerle dolu yeni ve kocaman bir oyun alanı yaratmak ister misiniz kendinize?

Bu seansta kendi gerçek enerjinizi fark edecek, evrenin sonsuz olasılıklarıyla kendi muhteşem enerjinizin birliğini hissedeceksiniz. Bu müthiş birleşme şimdiye dek hiç hissetmediğiniz kadar olağanüstü hissetmeniz ve tüm gerçekliğinizi değiştirmenize neden olacak.

Hazır mısınız?

 

Başka neler mümkün?

Suistimale Tutunma

Hayatımızın hemen hemen her alanında başka insanlar tarafından suistimal ediliyor, istismara uğruyoruz. Kimileri bunu bilerek kimileri ise hiç farkında olmadan yapıyor.

Suistimal ve istismar, aslında kendi realitemize sahip olma farkındalığını kaybetmemizden kaynaklanır. Bu farkındalığa sahip çıkmadığımızda sanki kendimizi gerçekleştirmek için başkalarının enerji ve alanlarına ihtiyacımız varmış gibi hissederiz. Hal böyle olunca da doğal olarak suistimal ve istismara maruz kalırız.

Fiziksel, zihinsel, duygusal, parasal ya da başka bir yapıda suistimale veya istismara maruz kaldığımızda ise bedenimiz bu duyguyu enerjetik olarak hapseder ve durmadan bu hisleri yaşamak zorunda kalırız.

Access ile bu farkındalığı yeniden kazanmak ve kendi gerçekliğimizi yaratmak çok kolay!

 

Daha fazla özgürlük için neler mümkün?

Alışkanlıklardan Kurtulma

Kilonuz fazla ve sizi rahatsız mı ediyor?

Bağımlılıklarınız sizi engelliyor mu?

Size hizmet etmeyen alışkanlıklarınız bir türlü yakanızı bırakmıyor mu?

Eğer GERÇEKTEN ister ve seçerseniz tüm alışkanlıklarınızdan özgürleşebilirsiniz.

Siz sonsuz bir varlıksınız ve sonsuz bir varlığın beden ile ilgili hiçbir bakış açısı yoktur; onların hepsi sizin bakış açınız.

“Alışkanlıklardan Kurtulma” çalışmasında ne yapıyoruz?

Öncelikle bedenimizle ilgili tüm bakış açılarımızı, yargılarımızı fark ediyoruz ve sonra bütün bunları dönüştürüyoruz.

Hücrelerimizin içindeki travmaların çözülmelerine izin veriyoruz ve farklı bir rahatlama alanı oluşturuyoruz.

Ve her şey değişiyor!

 

Bedenlerimiz de sonsuz varlığımızın şöleni haline geliyor!

Karmik Dönüşüm

"Yepyeni bir çalışmayı sizlere tanıtıyorum. Tam olarak nokta atış desem?

Hayatınızda büyük bir alan, çok fazla farkındalık ve çok fazla değişim ve dönüşüm yaratan birebir çalışmaya bekliyoruz."

Bizler sorular soruyoruz seçimler yapıyoruz ve hayatlarımızı yaşamaya devam ediyoruz. Geçmişteki seçimlerimiz bu günümüzü yarattı. Biz dünden farklı değil isek yarın da bugünden farklı olabilir mi? Eğer seçersek tabi ki farklı olabilir. Ancak biz bazen seçtiğimizi sanıyoruz. Evet seçtim ama hiçbir şey olmadı diyoruz. Sadece dilimizle seçtik de o yüzden. Enerjimizle ve tüm benliğimizle seçtik mi? Eğer tüm enerjimizle seçseydik %100 olurdu. Peki olması için can attığımız şeyleri nasıl oldururuz. Gerçekten Sonsuz varlık olarak secim yapmamızı engelleyen ne? Tabi ki alandaki geçmiş kayıtlar.

İste bu alana giriyor ve bizi burada tutan, geçmiş yaşamlardaki kaydın ne olduğunu fark edip (nokta atış olarak) alandaki kayıtları temizliyoruz.

 

Sonrası Alaaddin’in sihirli lambası gibi bir şey...

Bilgi almak için
kaydınızı bırakın!