fbpx

Grup Seminerleri

Access the Bars

Access The Bars Access Enerji Dönüşümü (Access Energy Transformation) sistemi içerisindeki başlangıç çalışmasıdır. Bu çalışmalar Amerika`da Gary Douglas ve Dr. Dain Heer tarafından geliştirilmiştir.

Beynimiz büyük bir kapasitördür. Yani gerilim ve elektrik yükü biriktiren bir aygıt gibidir. Tüm düşüncelerimizin ve duygularımızın, algı ve hislerimizin bir elektriksel bileşeni vardır.

Anlam yüklediğimiz her şeyi beynimizde depolarız. Beyin adeta geçmiş yaşamlardan ve bu yaşamdan gelen, milyonlarca yıllık düşünce, önemseme ve tutumları hafızasına atan, dev bir bilgisayar gibidir.

Başımızın üzerinde iyileşme, zaman, umut, farkındalık, yaratıcılık, güç, yaşlanma, cinsellik, para ve benzeri şeylerle ilgili düşüncelerimizin, fikirlerimizin, duygularımızın, inançlarımızın ve kararlarımızın depolandığı 32 enerjetik, elektrik şarj deposu bulunur. Bars seansında bu noktalara parmak uçları ile yumuşakça dokunularak, bu noktalar aktive edilir ve burada birikmiş elektrik yükü ile beraber o konu hakkında geçmişten getirdiğimiz tüm kısıtlamalar ve blokajlar elektro manyetik olarak serbest bırakılıp silinir. Tıpkı bilgisayarımızdaki gereksiz dosyaları sildiğimiz gibi.

Yaklaşık bir, bir buçuk saat süren “The Bars” seansı sırasında beyin dalgaları yavaşlar çocukluktan gelen davranış biçimleri, inanç sistemleri ve bakış açıları temizlendikten sonra, hayatınızda daha çok “var olabilmeye, anda kalabilmeye” başlarsınız. Yani geçmişinizi geleceğinize yansıtmadan tam anlamıyla geleceğinizdeki olasılıkları, kısaca hayatınızı değiştirebilirsiniz.

Bu dönüştürücü çalışmayı tek günlük seminerde öğrenip Bars Uygulayıcısı olabilirsiniz. Eğer Bars semineri vermek isterseniz, Bars Kolaylaştırıcısı olmanın koşulu, Bars seminerini 3 ayrı kolaylaştırıcıdan almaktır.

Eğer sizde artık yaşantınızda farklı bir yerden işlemek istiyorsanız Access Consciousness ile size sunacağımız araç ve tekniklerle hayatınızda iyi gitmediğini düşündüğünüz her şeyi hemen değiştirebilirsiniz. Hayatın tümü size kolaylıkla, neşeyle ve ihtişamla gelir.

Access Facelift - Enerjetik Yüz Germe

Yaşam boyu kaygı, korku, endişe, öfke, kıskançlık ve bunlar gibi size hizmet etmeyen duygu durumları yalnızca ruhsal anlamda zarar vermez. Bu duyguların faturaları beden ve olduğu gibi cildimize yani yüzümüze yansır. Enerjetik anlamda yıpranmış, kırışlıklarla dolmuş cildinizi yeniden tazelemek, canlı ve güzel bir görünüşe kavuşturmak ister misiniz?

Botox, akapuntur iğneleri veya farklı şekillerde bedende travma yaratmadan genç görünmek ve genç hissetmek mümkün müdür? Access Consciousness Facelift yüzdeki yaşlanma görüntüsünü tersine çevirebilecek ve bedenin tamamında da benzer etkiler yaratabilecek muhteşem bir prosestir. Bu seminerle tüm bedeninizi dinçleştirmek ve yenilemek için, yüzünüzde ve boynunuzda yumuşak, rahatlatıcı, destekleyici ve besleyici dokunuşlarla enerjileri nasıl uygulayacağınızı öğreneceksiniz.

Facelift semineri ile bu değişip hayal edebileceğinizden de daha kolay. Ufak dokunuşlarla, bedeninize ve cildinize başka travmalar yaratmadan sağlıklı ve harika görünen bir cilde sahip olabilirsiniz.

Access The Foundation

Hayatınızı şimdi içinde bulunduğunuz realitenin sınırlamalarına göre yaşamak sizi mutlu ediyor mu? Hayır dediğinizi duyar gibiyiz.

Peki bu realitenin kilitli kapılarını açmak ve en derinde arzuladığınız her şeye sahip olabilmeniz için sonsuz olasılıklarınızı görmek ister misiniz?

Foundation semineri ile yaşamın işleyişine bilinçli bir alandan baktığınızda değişimin ve dönüşümün gerçekte ne kadar kolay olduğunu fark edeceksiniz. Temelde bu seminer yaşadığımız realitenin matrikslerinin dışına çıkmakla ilgilidir. Kendiniz için var olan sonsuz olasılıkların bilincine vararak realitenizi değiştirecek ve yeni bir hayat yaratmanın kolaylığını deneyimleyeceksiniz.

Access Beden

Ya eğer bedeniniz yaşamın gizemine ve muhteşemliğine rehberlik eden bir pusula ise?

Bu pusulayı fark etmek hayatınıza nasıl bir ihtişam ve kolaylık getirirdi?  Yaşamın başka hangi mucizelerine tanıklık ederdiniz?

Bedenimiz, zihnimiz ve bilincimizle muhteşem bir uyum içerisinde çalışır. Bu uyum çeşitli yargı, korku, bakış açısı ve inançlarla bozulduğunda fiziksel hastalıklardan ruhsal bozukluklara kadar aslında istemediğimiz, bize hizmet etmeyen yaşam formlarını hayatımıza dahil etmiş oluruz.

Peki bu durumu değiştirmek için bedeninizle gerçek bir diyaloğa var mısınız? Bu diyalog ile bedeninizle ilişki kurma biçiminiz de değişecek. Bedeninizle kurduğunuz ilişki değiştiğinde ise yaşamınızın her alanı yerini daha fazla eğlenceye ve ihtişama bırakacak.

Belki de şimdiye kadar bedeninizi sadece yargıladınız, size anlatmaya çalıştıklarını hiç duyamadınız. Bedeninizi gerçekten dinlediğinizde yaratacağınız mucizeleri gelin birlikte görelim. 

RRFY - Anonim Servet Yaratıcıları / Servete Sahip Olmak

Eğer finansal durumunuzu değiştirecekseniz, hayatınızda para olan şeyi değiştireceksiniz. O zaman her şeye izin vermeyi öğrenmeliyiz.

Olduğunuz şeyi, sahip olacağınız şeyi olmalısınız. Sizde, içinizde, olmayan hiçbir şeye sahip olamazsınız. Eğer parayı kendinizin dışında olan bir şey olarak görürseniz, ona sahip olamazsınız. Eğer parayı varlığınızın dışındaki yerlerde görürseniz ona hiç sahip olamazsınız. Ve sizin bakış açınızdan asla yeterince para olamayacaktır.

Paraya sahip olmanız için diğer insanların seçmeye ve olmaya gönüllü olmadığı şeylerden birine seçmek ve olmak için siz gönüllü olmalısınız.

Herkesten ve her şeyden almaya istekli olmanız durumunda size katkısı olacak bir şey vardır. Her bir insanın ve her şeyin size katkı sağlayabileceğini görmeye istekli olduğunuzda, olasılığın değerli ürün olduğu bir dünya yaratırsınız.

Çoğu insan parayı bir sebebe bağlı olarak seçer. Paraya sahip olmak için bir sebep yok. O sadece bir seçim.

Çoğu insan paraya sahip olsalar bile bunu tutmayı beceremezler ki. Kaç kişiyi tanıyorsunuz paraya sahip olan ve bundan keyif alan. Çünkü onlar keyif almalarına izin verecek olan paraya sahip olmaya gönüllü değiller.

Paraya sahip olmak adına çok farklı olasılıklar var. Bunu olmaya gönüllü olmalısınız. Çoğu insan için zorluk şu, buna sahip olmak için ne gerekiyorsa yapacağım diyorlar olmak yerine.  Ama bir şey olmazsanız paraya sahip olmazsınız.

Siz diğer insanların seçmeye ve olmaya gönüllü olmadığı şeylere seçmek ve olmak için gönüllü olmalısınız.

Diğer insanların sahip olduğundan farklı bir gerçeklik var burada.

Bu gerçekten sahip olmayı arzu ettiğiniz parayı oluşturmak ile ilgilidir.

Şu an sahip olduğunuz para hakkında tamamen farklı bir gerçeklik olsaydı?

Ya parayı ve zenginliği yaratmak bir eğlenceden ibaret olsaydı?

(Sizi) Tamamen parayla bir titreşim olmaya ve hiçbir sebep ve gerekçe olmadan onu almaya davet ediyorum.

Konu para olduğunda tek bir ortak sorun var. Açık olmamak ve paranın nasıl işlediğine dair bir eğitime sahip olmamak.

Sizin İçin Doğru Zenginlik - Anonim Servet Yaratıcıları – sınıfları sizi farklı seçenekleri görmenize davet eder. İlişkileriniz, para, zenginlik ve servet konusunda daha fazla farkındalık sahibi olmanıza gerekli olan tüm yolları kolaylaştırır. Hazır mısınız?

Daha fazla bilgi için tıklayın!

Ya Hayat Bir Şaka İse?

Sahip olduğunuz en büyük güç, kendiniz hakkında yanlış olduğunuzu düşündüğünüz şeydir.

Birçoğumuz her şeyi bastırmayı öğreniriz. Her şeyi bastırır ve hiçbir şeye sahip olmayız.

 Ya kendinizi yanlış yapmak zorunda olmasaydınız?

Kaçınız deneyimlediğiniz istismarın üstesinden geldiniz? Kaçınız hissetmeyerek, farkında olmayarak yapmayarak, etmeyerek ondan kaçındığınızı düşünüyor? Ama o hala orada.

Bir şeyler olduğumuzu ispatlamak için, bir şeyler yapmak zorunda olduğumuz gibi bir fikrimiz vardır. İnsanlar kendilerine ve diğerlerine bir şeyler olduklarını kanıtlama yöntemi olarak istismar edici şeyler yaparlar. İstismarcıların çoğu bunu aslında çok fazla biçimde zayıf olduklarını hissettikleri zaman, güçlü olduklarını kanıtlamak için yaparlar.

Eğer sadece iyi olanı seçiyorsanız, ortaya çıkan şey eşit miktarda kötü olmak zorundadır.

Evren paranın tek tarafı ile çalışmaz İki tarafı (tura ve yazı) ile çalışır.

Aranızdan kaçınız iyi olanı deneyimlemek için tek yolun kötü olanı deneyimlemekten geçtiğini duydu?

Negatif ve pozitif olmadan, iyi kötü olmadan.

Kutupluluk bir yaratımdır.

Hayatınızın nasıl işlediği ile ilgili pek çok şeyi değiştiriyor olacağız. 

Kaynakla Bağlantı

Üzücü olayların tümü, insanlara asıl yönel inmesi gerekenlerin yerini idrak ettirmek içindir. Dayanılması zor olayların etkisindeki insan, evvela kendini yalnız hisseder. Daha doğrusu yalnız olduğunu anlar. İhtiyacı olan gücü, kendinde aramak zorunda kalır. Onun için tek yol, içe dönmek ve kurtuluşu kendinde aramaktır. Öze yönel inmesi gerektiğini bilmektir.

Sevindirici olaylar ise, dış kökenlidir. İnsanı dış dünyaya yöneltir. Bir başka deyişle, yönel inmesi gerekenden uzaklaştırır. Bu sebeple, üzüntü veren ve insana yalnızlığı hissettiren olaylardan içe yönelme için yararlanılır.


Sevinç içinde olmasına rağmen Kaynak’a yönelebilenler için, hüzün verici olaylar önemini yitirir. Biliniz ki asıl mutluluğun başladığı an, hüznü değerinizle lüzumsuz hale dönüştürdüğünüz andır.

Ve yalnız olmadığınızı idrak ettiğiniz andır.

Kaynağı hep dışarıda aradık.

Hep bir el tutsun bizi kaldırsın, hep biri fener tutsun yolumuzu aydınlatsın istedik.

Hep biri bize bizde olmayanı sunsun, hayatımız değişsin dedik...

Ya bizi biz yapan, bizi besleyen, yeşerten, bize can veren kaynak yerde ya da gökte değil bizim içimizdeyse?
İçinizdeki gerçek ışıkla buluşmaya hazır mısınız? Yıllarca kendinizden uzaklarda arayıp bulmaya çalıştığınız kaynağın aslında gönlünüzde sadece sizin tarafınızdan fark edilmeyi beklediğini biliyor musunuz?

Bu ışığı yeniden keşfettiğinizde artık hayatınızda hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

Bu çalışmanın ana hedefi; kudretinizi fark edip her daim anda kalmanızı sağlayarak yaşam yolculuğunuzu sihirli bir yere dönüştürmektir.

Var mısınız kaynakla bağlantıya geçmeye?

Var mısınız kaynakla iletişim kurmaya?

Var mısınız kaynakla BİR olmaya?

Kendinizi, içinizdeki ışığa açmanızı sağlamak ve tam şimdi, burada OL’arak, kalbinizdeki gerçeğe dokunmak ister misiniz? Siz Kaynak’sınız ve OL’duğunuz kudreti fark ettiğinizde her an nereye yöneleceğinizi bilerek neşe ve sevinçle yaşayabilirsiniz. Hazır mısınız?


2006 yılında kendi içime yaptığım yolculukta ışık varlığım gönlümde uyandı. Bu uyanıştan sonra varlığımın tüm potansiyellerine kendimi açtım.

Siz de benimle birlikte, ŞİMDİ BURADA OL’arak, size ait olana dokunmak ve kendinizi varlığınızın tüm potansiyellerine açmak ister misiniz? 

Artık gönlünüzde uyanmaya hazır olan ışığı fark etmenizi ve onu kucaklamanızı sağlamak için buradayım.
Nereye yöneleceğinizi bilerek, sürekli an’da kalarak, kudretinizi ortaya çıkarmaya, yaşamınızın sevinci olmaya ve hayatınızın sihrini oluşturmaya hazır mısınız? Eğer hazırsanız, benimle bu eğlenceye katılabilirsiniz.

Kaynakla Bağlantı™ çalışması 5 aşamalıdır.

1.      İçteki Işığı Hissetme –Yeterince Tanıma– Aşaması

2.      İçteki Işığa Yerleşme Talimleri Yapmak Aşaması

3.      İç Işığı İle Birleşme Süreklilik Kazandırmak Aşaması

4.      İç Işığını Bütün Bedeninde Coşkuyla İfade Aşaması

5.      Üstatlık Aşaması


Unutulmaması gereken Kaynak’a (Öz) yönelmenin O’na yönelme olduğudur.

 

Bu çalışma Yüksek Bilince uyanmak ve asıl BEN`e geçiş yapmak isteyen herkes içindir.

Altın Dokunuş

Kapana kısıldığınızı düşündüğünüz her yerden, kolaylıkla anda çıkmanızı sağlayan, özgürlüğünüzün ve neşenizin kapısını açan, varlığınızın derinlikleri ile buluşturan nazik dokunuş.

Farkındalığınızı hayal bile edemeyeceğiniz bir seviyeye hızlı ve kolayca yükseltmek, hayatın her alanında neşe ve ihtişamla alıp kabul edebilmenizi sağlamak için derinliklerinde saklı mucizeyi Canan Bekdik’in yüksek farkındalığı ve bilinçten işleyerek yarattığı Altın Dokunuş’la zahmetsizce ortaya koymak mümkün!

Yaşama tümüyle izin verebilme kapasitenizi geliştireceğiniz bu seansla sınırlarınızdan özgürleşerek hayallerinizin de ötesinde bir hayatın başrolü olacaksınız. Yaratım gücünüzün ve sonsuzluğunuzun bilincine vararak neşe, keyif, eğlence, aşk, bolluk ve bereketi doyasıya yaşayacaksınız.

Değişimin Kaynağı

Değişim; yaratımın kaynağıdır. Kaynakla bağlantılı bu ileri seviye semineri nihai değişimin kolaylığını yaratmak hakkındadır.

Hepimiz için değişimi yaratacak hediye olur musunuz?

Bilgi almak için
kaydınızı bırakın!