Kafanızı kuma gömmenin, mümkün olduğunu bildiğiniz hayatı yaratmak tan daha kolay olduğuna mı kara verdiniz?

Bir an için işte, ilişkilerde, ailede, hayatta aşkta ve bu realitede nasıl olmanızın beklendiğini eğer satın almak zorunda kalmasaydınız hayatınızın ne kadar kolay olabileceğini sadece hayal eder misiniz?

Eğer her şey olabilseydiniz ne olmayı seçerdiniz?

Eğer her şeyi yaratabilseydiniz neyi yaratmayı seçerdiniz?

Ve eğer şimdi bunu seçemiyorsanız o zaman ne halt ediyorsunuz?

“Kafanızı Kumdan Çıkarın ve Hayatınızı Yaratın” Gary Douglas ve Dr. Dain Heer’ in birlikte verdikleri bir seminer. Eğer kafanızı herkesin realitesinin kum havuzundan çıkartıp kendinizinkini yaratmaya istekli olduğunuzda gerçekten neler mümkündür ün Yaklaşık 90 dakikalık keşfi.

İşte size Gary ve Dain den kafanızı kumdan çıkartıp, hemen şimdi mutluluğa ve daha fazla kolaylığa doğru ilerlemenize yardımcı olacak bazı araçlar:

1) Minnettar olun: Eğer şükran duyuyorsanız yargınız olamaz. Sorun: Bu gün ne için minnettarım?

2) Beklemeyin – yaratın! Eyleme geçin! “Bin millik seyahat bir adımla başlar” Bu sadece bir seçimdir. Bu gün gerçekten hoşlanacağınız hayatı yaratmak için farklı ne olabilir veya yapabilirsiniz? Ve sonra da seçin.

3) Soru sorun: Yanlışa düşmektense sorun “bunda doğru olan nedir ki elde edemiyorum?” Bu sizi hendeklerden dışarı çıkarır.

4) Bu gün sizi besleyecek bir şey yapın! Ha babam de babam bir şeyler yapmakla meşgul müsünüz? Kendinize, kendinizi ve bedeninizi beslemek için her gün 1 saat verin. Tabiata çıkın, köpüklü bir banyo ya da sizi eğlendirecek bir şeyler yapın.

Bu yazının aslı “Access Consciousness” blog sayfasından sadeleştirilerek tercüme edilmiştir. Yazının İngilizce aslını okumak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

http://access-consciousness-blog.com/2013/11/get-your-head-out-of-the-sand-and-create-your-life/