Ya evren aslında sizi destekliyorsa? Ya içinizde bir yerde bunu BİLİYORSANIZ? Ya kendini gösterme yöntemi sadece hiçbir zaman olacağını düşündüğünüz şekle ya da olması gereken şekle benzemiyorsa?

Eğer dinliyor olsaydınız evren size ne anlatırdı? Peki, sadece birkaç dakikalığına evrenle ilgili bütün beklentilerinizi ve öngörülerinizi serbest bırakmaya gönüllü olur muydunuz? Evet mi?

İşte başlıyoruz! Eğer sadece dinleseydiniz Evren size 7 şey söylerdi!

  1. Siz, arkadaşım, uyuyan bir devsiniz. İçinizde, kendiniz olarak, kendiniz için hayal edebileceğinizden çok, ama çok daha fazlası mevcut.
  2. Hayatınızın şu anında her nerede iseniz, kesinlikle elinizde sahip olduğunuz araçlarla zekice bir iş çıkardınız. (Ayrıca, ya şimdi daha harika araçlar varsa?)
  3. Evet! Hakkında hayaller kurduğunuz, içinizde derinde duran, bütün o şeyler hepsi aslında mümkün. Kendinize güvenin.
  4. Hayır, normal, ortalama ve gerçek değilsiniz. Siz FARKLISINIZ! Ve uyum sağlamadığınız her zaman; olduğunuz farklı olasılığın bir hediyesidir
  5. Keşfedeceğiniz ve yaratacağınız tümüyle yeni bir realite var; kendi realiteniz. Ayrıca bu diğerlerinden uygun, mükemmel ve doğru olarak satın aldığınız şeylere hiç benzemiyor. Bu, sadece sizin gibi, farklı!
  6. Gerçekten kendiniz olduğunuz zaman, çok şaşırtıcı oluyorsunuz ki eğer bunu görmeye ve kabul etmeye istekli olsaydınız, sizi havaya uçurabilirdi.
  7. Siz gelecek için hayati önem taşıyorsunuz; sadece sizin bildiğiniz, ancak bilmeyi reddettiğiniz şeyler var ve eğer onları bilmeye istekli olsaydınız, dünyayı değiştirirdi.

Şimdi tekrar dinlemeyi durdurabilirsiniz, eğer isterseniz.