CONSCIOUSNESS IN (BİLİNÇLİLİĞİN) UYKUSUZLUK ÇEKENLERE SUNACAĞI HERHANGİ BİR ŞEY VAR MI?

Uykusuzluk, o nedenle ızdırap çekmeyen birine ıvır zıvır gelecek şikayetlerden biridir. Ancak bunu çekmekte olan kişi için uykusuzluk felce uğratan ve kısıtlayıcı bir şey olmaktadır. Neyse ki bu problem Access Consciousness® un pek çok yaklaşım yöntemi olduğu problemlerden biridir.

Eğer uykusuzluğunuz uzun süreli değilse, bunu daha problem olarak görmeden önce bile, belki de kendinize ve bedeninize bazı sorular sorabilirsiniz. Mesela şöyle bir soru olabilir. “Burada kabul etmediğim neyin farkındayım?” Uykusuzluğunuz bedeninizin size, dikkat etmeniz gereken muhtemelen zararlı bir şeyin varlığının haber vermesinin bir yöntemi olabilir.

Eğer uykusuzluğunuz uzun süreli ve farkında olmanız gereken tehlikeli bir durum değilse, o zaman Access Consciousness® in bununla başa çıkmak için kullandığı pek çok araçlarından bazılarını, aşağıda açıklandığı gibi göz önüne almayı isteyebilirsiniz.

Çok daha rahatlatıcı uyku pek çok kişinin katıldıkları ilk Access Bars® semineri veya seansı sonrasında rapor ettikleri kazanımlardan biridir. Biyo geri bildirim uzmanları bir Access Bars® seansında beyin dalgalarının aktif beta durumundan derin rahatlama olan beta durumuna geçtiğini raporlamışlardır. İşte bu nedenle yumuşak dokunuşlarla yapılan bu uygulamanın düzenli ve rahat uyku sağlaması sürpriz olarak görülmemelidir.

Uykusuzluk çeken herhangi birine sorulması gereken önemli bir soru aslında ihtiyacı olduklarına inandıkları kadar fazla uykuya gereksinim duyup duymadıklarıdır. Günde 8 saat uyku ihtiyacı var diye bu realite tarafından kafamıza öyle davul çaldırıldı ki çok az kişi bunu sorguladı. Ya eğer hümonoidler gezegenimizde daha yaratıcı olan insanlar aslında gün boyunca 20 dakikalık Thomas Edison tarzı şekerleme uykusu üzerine daha iyisini yapıyorlarsa? Access Consciousness® seminerlerine katılan pek çok kişi, daha önce gerek duyduklarının yarı zamanında iki misli iş çıkardıklarını raporlamışlardır ve bu aynı zamanda uykunun huzurlu faydalarını alıp kabul etmek üzere bedenlerimize  de uygulanabilir.

Access Consciousness® in enerji veren verimlilik arttırıcı etkisiyle uykusuzlukla baş etmek üzere Access Bars® seansları ve seminerlerine katılan insanlar bu etkiyi deneyimlemek için, bedenlerinin onun için hazır olan o kadar fazla enerjiye uyum sağlamasına bağlı olarak birkaç gün beklemek zorunda olabilirler. Ama bu bir sorun mu? Huzursuz uyku nedeniyle yetersiz enerji, uykusuzluğu en başta sorun olarak gören insanlar için başlıca sebep değil mi?

Access Consciousness® her zaman olduğu gibi uykusuzluğun üstesinden gelecek pek çok araç sunmaktadır. Çok erken saatlerde uyanmak genellikler entitilere  artan duyarlılığı işaret edebilir. Herkes uyurken entitiler ve bu enerjiler daha çok algılanabilirler. Katıldığı ilke ileri seviye etkinlikte aynısını deneyimleyen bir katılımcı bunu bir yük treniyle aynı odada uyumaya çalışmakla kıyaslamıştır. Gece boyunca istenmeyen ziyaretçileri bir başka kovma yöntemi, özellikle kendi bilincimizin dışında her hangi bir şeye daha fazla güç ve önemseme verdiğimizde her zaman davet ettiğimiz iğrenç türden varlıkları temizlemektir. Hepimiz kimi boyu diğer yaşam süreçlerinde bilgeleri takip ettiğimize göre, burada bu adamlardan bazılarının hepimize tabiri caizse musallat olmaları için oldukça iyi fırsatları vardır. Bununla ilgili olan temizleme çok kolaydır ve tekrar tekrar söylenebilir. “ Geldiğin yere geri dön, ve bir daha ve bu realiteye asla geri dönme” İpucu;  bu temizleme uyanma saatinizde ortaya çıkanlar dahil her türlü olumsuz kompülsüz ve kendinden şüphe eden düşünceler içinde işe yarayacaktır.

Sizi uyumaktan alıkoyan eğer zihin gevezelikleri ise, Access Consciousness® in bunun içinde başka bir aracı vardır. Bu tuaftır ama “çılgın ifade “olarak adlandırılır. Durdurduğu aktivitenin zihninizin çılgınlığı hemen sonrasında, adlandırılmıştır. Çılgın ifade şudur. “ Her şey göründüğünün tersidir, hiçbir şey göründüğünün tersi değildir.”

Yukarıdaki temizleme gibi, bu da aynı zamanda uyanma sürecinde oluşan maymun zihne iyi gelecektir ve ayrıca etrafınızı kuşatan sokakta karşılaşabileceğiniz saldırgan kişiler gibi, çılgın insanlar içinde işe yarayacaktır.

Uykusuzlukla başa çıkmak için kullanılan bu araçlar bütün Access Consciousness® seminerleri de var olan binlerce örnekten sadece bir kaçıdır. Bunların çoğu Access Bars® dan Level 2 & 3 seminerlerine kadar eşlik eden seminer el kitaplarına dahil edilmişlerdir.

Eğer sizde böyle bir sorun yaşıyorsanız ve sorununuzu aşmanızı kolaylaştıracak araçlar arıyorsanız, ben Bilince Erişim™ Kalamış ta Access Bars bireysel ve seans seminerlerine devam ediyorum. Dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Daha başka neler mümkündür. KOLAYLIKLA, NEŞEYLE VE İHTİŞAMLA…